В Чаплинській райдержадміністрації обговорено ряд життєво-важливих питань району.

Днями, під головуванням Олександра Бурейка. за участю голови районної ради Володимира Бериславського в райдержадміністрації проведено засідання координаційної ради органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Виступаючі представники медичної сфери, Держпродслужби, служби надзвичайних ситуацій провели конструктивну розмову по ряду актуальних питань життєдіяльності району із керівниками громад району та висловили свої пропозиції по покращенню роботи в тій чи іншій сфері.

Провідним фахівцем відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Чаплинського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Віктором Шишовим винесено на обговорення з представниками органів місцевого самоврядування, питання підготовки навчальних закладів району до нового навчального року та дотримання і виконання комунальними підприємствами району Державних санітарних правил та норм «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Директор КНП «Чаплинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», Олена Юхненко проаналізувала виконання Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Чаплинському районі та фінансової підтримки КНП «Чаплинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Обговорено також питання підготовки громад Чаплинського району до відзначення 28-ї річниці незалежності України. Головою райдержадміністрації Олександром Бурейком запропоновано залучити до відзначення заходів працівників бібліотечних закладів, військових, які дислокуються на території району, а також представників релігійних конфесій.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment