УВАГА РОБОТОДАВЦІ! Інспекційні відвідування з питань легалізації найманої праці ТРИВАЮТЬ!

Через карантинні заходи, пов’язані з розповсюдженням коронавірусу COVID-19 та мораторієм на проведення перевірок, деякі роботодавці офіційно не працевлаштовують найманих працівників.

З 1 серпня 2020 року відновлено інспекційні відвідування робочою комісією з питань легалізації використання найманої праці з метою виявлення неоформлених трудових відносин.

Тіньова зайнятість в Чаплинському районі набула найбільшого розвитку в торгівлі, громадському харчуванні, сільському господарстві, в сфері надання різного роду послуг. Така ситуація має негативні наслідки як для економіки району, так і для суспільства в цілому.

Протягом 2020 року робочою комісією проведено 27 рейдів та обстежено 285 суб’єктів господарювання. Спеціалістами Чаплинської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості здійснюється інформаційно – роз’яснювальна робота з посадовими особами органів місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями та роботодавцями району з питань створення нових робочих місць та легалізації зайнятості населення.

Особливу увагу роботодавців звертаємо на те, що за використання праці найманих працівників з порушенням трудового законодавства, передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Виходячи з норм чинного законодавства, за неоформлення трудових відносин з найманим працівником передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі десяти мінімальних заробітних плат.

Захистіть своє майбутнє – працюйте легально!

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment