УВАГА! Про запровадження надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій формі

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373 затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року.

Розрахунки суми пільг будуть проводитися в Єдиному Державному автоматизованому реєстрі осіб (ЄДАРП), які мають право на пільги, тому передбачено внесення до ЄДАРП інформації про педагогічних, медичних працівників тощо у сільській місцевості, які мають право на відповідні пільги, на підставі відомостей установ і організацій, в яких вони працюють.

Передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова і готівкова.

Пільги надаватимуться у грошовій безготівковій формі через АТ “Ощадбанк” аналогічно грошовій безготівковій формі надання житлових субсидій.

За заявою пільговика надання пільги може проводитись у готівковій формі шляхом перерахування коштів на поточний рахунок в АТ “Ощадбанк”, відкритий пільговиком. Реквізити рахунка мають бути вказані у заяві, яка подається до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації. Крім того, особам, які користуються пільгами на житлово-комунальні послуги необхідно звернутися до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації для уточнення паспортних даних та номера мобільного телефону пільговика.

У разі отримання від управителів, об`єднань, надавачів комунальних послуг інформації про наявність простроченої понад місяць заборгованості з оплати послуг (внесків/платежів), сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн.), у пільговиків, які отримують пільгу у готівковій формі, виплата пільг з наступного місяця здійснюється у грошовій безготівковій формі.

За отриманням інформації про будь-які питання, пов’язані з нарахуванням пільги, пільговики можуть звертатися до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації за адресою: смт Чаплинка, вул. Грушевського, 44 (тел. 2-17-24).

За отриманням інформації про спожиті послуги, нараховані  суми за послуги, розмір заборгованості (переплати) звертатися до управителів, об`єднань та надавачів комунальних послуг.

За отриманням інформації про операції, здійснені за обліковим записом пільговика щодо перерахування коштів управителям, об`єднанням, надавачам комунальних послуг звертатися до АТ«Ощадбанк».

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment