УВАГА! Про запровадження надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій формі

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373 затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року.

Розрахунки суми пільг будуть проводитися в Єдиному Державному автоматизованому реєстрі осіб (ЄДАРП), які мають право на пільги, тому передбачено внесення до ЄДАРП інформації про педагогічних, медичних працівників тощо у сільській місцевості, які мають право на відповідні пільги, на підставі відомостей установ і організацій, в яких вони працюють.

Передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова і готівкова.

Пільги надаватимуться у грошовій безготівковій формі через АТ “Ощадбанк” аналогічно грошовій безготівковій формі надання житлових субсидій.

За заявою пільговика надання пільги може проводитись у готівковій формі шляхом перерахування коштів на поточний рахунок в АТ “Ощадбанк”, відкритий пільговиком. Реквізити рахунка мають бути вказані у заяві, яка подається до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації. Крім того, особам, які користуються пільгами на житлово-комунальні послуги необхідно звернутися до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації для уточнення паспортних даних та номера мобільного телефону пільговика.

У разі отримання від управителів, об`єднань, надавачів комунальних послуг інформації про наявність простроченої понад місяць заборгованості з оплати послуг (внесків/платежів), сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн.), у пільговиків, які отримують пільгу у готівковій формі, виплата пільг з наступного місяця здійснюється у грошовій безготівковій формі.

За отриманням інформації про будь-які питання, пов’язані з нарахуванням пільги, пільговики можуть звертатися до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації за адресою: смт Чаплинка, вул. Грушевського, 44 (тел. 2-17-24).

За отриманням інформації про спожиті послуги, нараховані  суми за послуги, розмір заборгованості (переплати) звертатися до управителів, об`єднань та надавачів комунальних послуг.

За отриманням інформації про операції, здійснені за обліковим записом пільговика щодо перерахування коштів управителям, об`єднанням, надавачам комунальних послуг звертатися до АТ«Ощадбанк».

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment