Увага, оголошується конкурс!

Чаплинською районною державною адміністрацією з 26 лютого  2018 року оголошується конкурс із визначення підприємства (організації) — робочого органу, яке буде залучено організатором на договірних умовах для здійснення функції  робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Чаплинського району.

Організатор — Чаплинська районна державна адміністрація.

Для отримання детальної інформації про порядок проведення конкурсу, іншої інформації з питань конкурсу можна звернутися за контактним телефоном: 2 10 98, крім суботи, неділі та святкових днів з 08:00 до 17:00 години або на сайті Чаплинської районної державної адміністрації:  rda-chapl@khoda.gov.ua.

Умови конкурсу.

До участі в конкурсі допускається підприємство (організація), що має фахівців   в   галузі   автомобільного   транспорту,   матеріальні   ресурси   та технології, а також досвід роботи не менш як три роки з питань організації пасажирських перевезень.

На робочий орган покладаються функції з належної підготовки матеріалів для проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Чаплинського району, приймання документів на конкурс, перевірки достовірності одержаної від перевізника-претендента інформації, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносив між організатором та автомобільним перевізником — переможцем конкурсу.

Перелік документів, що надаються для участі у конкурсі:

заява на участь у конкурсі (встановленої форми);

копія Статуту;

копія довідки з ЄДРПОУ;

кошторис видатків для забезпечення і підготовки матеріалів конкурсу з перевезення пасажирів;

інформація про фахівців, яких буде залучено до підготовки матеріалів конкурсу із перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування та про досвід роботи підприємства;

–  зразки матеріалів конкурсу (паспорт автобусного маршруту, умови
проведення конкурсу, аналіз одержаних від претендентів пропозицій та їх
оцінка, протокол засідання конкурсного комітету, договір про перевезення

пасажирів автобусним маршрутом загального користування з переможцем конкурсу);

опис матеріальних    ресурсів    та    технологій,    які     передбачається використовувати   для   забезпечення   функціонування  робочого   органу  та підготовки необхідних документів;

– інші матеріали.

Пропозиції на участь у конкурсі подаються претендентами у запечатаному конверті. Подання пропозицій не в повному обсязі, подання в пропозиціях недостовірної інформації, а також несвоєчасне надання пропозицій є підставами для недопущення претендента до участі у конкурсі.

Не допускаються для участі а конкурсі підприємства (організації), які надають послуги з перевезень, провадять діяльність на ринку транспортних послуг, пов’язану з наданням послуг з перевезень, представляють окремих автомобільних перевізників.

Конкурс відбудеться 26 березня 2018 року о 14:00 год. за адресою:  смт Чаплинка, вул. Грушевського, 87, Чаплинська районна державна адміністрація.

Зразок заяви на участь у конкурсі та додаткову інформацію можна отримати у організатора за вказаною вище адресою з 26 лютого 2018 року.

Строк прийняття документів на конкурс: з 26 лютого 2018 року по 20 березня 2018 року.

Адреса, за якою подаються документи: смт Чаплинка,   вул. Грушевського, 87, Чаплинська районна державна адміністрація; режим роботи: з 08.00 до 17.00 години, перерва на обід: з 12.00 до 13.00 години.

Телефони для довідок: (05538) 2 10 98.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment