У новому курортному сезоні з міжнародного аеропорту “Херсон” планують відкрити рейс Даламан – Херсон – Даламан

Цей напрямок дасть можливість українцям познайомитися із турецькими курортами і містами, що розташовані на березі Егейського моря: Мармарис, Дальян, Фетхіє, Бодрум та інші. Як повідомляють у Херсонській обласні раді, з метою переговорів про відкриття нового рейсу 24 листопада до Херсона прибуває Хамді Гювенч – генеральний директор аеропорту “Даламан”. “Пан Хамді має намір презентувати аеропорт та провести переговори щодо відкриття нового авіасполучення. Хоча, попередня домовленість уже існує”, – повідомляють на сайті облради. Презентація аеропорту “Даламан” відбудеться 24 листопада у прес-центрі КП “Херсонські авіалінії”.

“Жодних перепон немає, окрім однієї: обрати авіакомпанію перевізника. Та я упевнений, що до нового сезону встигнемо”, – коментує директор КП “Херсонські авіалінії” Віталій Кучерук.

Нагадаємо, наразі з аеропорту “Херсон” здійснюються регулярні рейси у двох напрямках: Херсон – Стамбул – Херсон та Київ – Херсон – Київ. До Туреччини і зворотному напрямку рейси відправляються щодня, а до столиці України – двічі на тиждень. Керівництво аеропорту також повідомляє про переговори з потенційними партнерами щодо нових напрямків. Найчастіше називають Львів і Мінськ. За офіційними даними, у 2016 році аеропорт «Херсон» прийняв 62,5 тисячі пасажирів.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment