У Чаплинському районі проведено захід з питань цивільного захисту

Відповідно до плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 981-р у вересні 2018 року Державною службою України з надзвичайних ситуацій буде здійснюватися державний нагляд щодо виконання в Херсонській області вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту і діяльності аварійно-рятувальних служб.

У зв’язку з зазначеним та виконуючи графік проведення тренувань служб цивільного захисту районів області, затвердженого заступником голови обласної державної адміністрації Чабаном В.І. 03 липня 2018 року в районній державній адміністрації проведено навчання керівного складу районних служб та органів місцевого самоврядування з організації роботи пов’язаної з цивільним захистом, надана допомога у діях при проведенні попереджувальних заходів та ліквідації надзвичайних ситуацій.

На прикінцевому етапі заходу в Чаплинському управлінні водного господарства проведено тренування по ліквідації пожежі на трансформаторній підстанції та дії при цій ситуації районних служб.

Зазначений захід проведено за участі головного спеціаліста Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації Шелудька О.В., фахівців Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області Соловйова С.І і Громакова О.Л. та методиста навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області Міщенка Ю.К.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment