У Чаплинському районі проведено захід з питань цивільного захисту

Відповідно до плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 981-р у вересні 2018 року Державною службою України з надзвичайних ситуацій буде здійснюватися державний нагляд щодо виконання в Херсонській області вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту і діяльності аварійно-рятувальних служб.

У зв’язку з зазначеним та виконуючи графік проведення тренувань служб цивільного захисту районів області, затвердженого заступником голови обласної державної адміністрації Чабаном В.І. 03 липня 2018 року в районній державній адміністрації проведено навчання керівного складу районних служб та органів місцевого самоврядування з організації роботи пов’язаної з цивільним захистом, надана допомога у діях при проведенні попереджувальних заходів та ліквідації надзвичайних ситуацій.

На прикінцевому етапі заходу в Чаплинському управлінні водного господарства проведено тренування по ліквідації пожежі на трансформаторній підстанції та дії при цій ситуації районних служб.

Зазначений захід проведено за участі головного спеціаліста Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації Шелудька О.В., фахівців Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області Соловйова С.І і Громакова О.Л. та методиста навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області Міщенка Ю.К.

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment