Твоя професія – майбутнє Херсонщини

За сприяння Чаплинського районного центру зайнятості 20 учнів дев’ятих класів зі  шкіл Присивашської громади прийняли участь у регіональному масовому заході з професійної орієнтації учнівської молоді «Твоя професія – майбутнє Херсонщини»,  який відбувся 24 квітня поточного року  у місті Херсон.  «Ярмарок професій» організовано Херсонським обласним центром зайнятості спільно з департаментом освіти науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації з метою профілактики молодіжного безробіття, розширення знань підростаючого покоління про перспективні напрямки економічного розвитку області, його орієнтації у виборі діяльності на потребу регіонального ринку праці.

На площі перед кіноконцертним залом «Ювілейний», куди приїхали діти  було яскраво та галасно.На 23  локаціях  розмістились представники професійно технічних та вищих  навчальних закладів Херсонської області, історико-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії»  та  обласної служби зайнятості. Під час заходу проводились майстер-класи та презентації професій, затребуваних на регіональному ринку праці, інтерактивні ігри, профорієнтаційні вправи,  перфоманси та виступи творчих колективів. Майбутні випускники мали нагоду отримати інформацію про професійно-технічні навчальні заклади Херсонщини, поспілкуватись із викладачами та майстрами цих ВУЗів та студентами, які вже навчаються у них.  На щасливій локації «Професія мрії» учасники заходу писали свої бажання, та прив’язавши їх до повітряних кульок, відпускали у неосяжну височинь блакитного неба. Серед загаданих бажань про майбутню діяльність, діти великими літерами писали слово «МИР», бажаючи його всій Україні. А на локації служби зайнятості можна було написати листа в майбутнє.

Весь захід пройшов, як на одному подиху, весело, цікаво, а головне інформативно. Отримавши позитивні емоції та інформаційні буклети від навчальних закладів, діти приїхавши додому, зможуть поділитись інформацією з однолітками.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment