ТВОРЧИЙ КОНКУРС “поліцейських” коміксів/малюнків/віршів!

Проект «Моя Безпечна Дорога Додому» БФ “Майбутнє Херсонщини” дає можливість дітям не просто взяти участь у творчому конкурсі та отримати подарунки, але й здобути реальний шанс увійти у видання, що будуть використовуватися у навчальних та виховних закладах, у роботі бібліотек, роботі та контенті поліції м.Херсона та Херсонської області.

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

1. До участі запрошуються діти від 3 до 15 років.

2. Конкурс проводиться з 10 серпня по 7 жовтня 2018 року включно.

3. Остаточне визначення переможців відбудеться під час презентації проекту «Моя Безпечна Дорога Додому» наприкінці жовтня, де буде визначено 30 переможців за найбільшою кількістю оцінок організаторів. Про час і місце проведення заходу повідомимо заздалегідь.

4. Конкурсні малюнки передаються в електронному вигляді, або до Херсонська обласна бібліотека для дітей ім.Дніпрової Чайки ім.Дніпрової Чайки, за адресою Гімназична,21, і після зазначеної дати прийматися не будуть.

5. Організатори конкурсу мають право одноосібно змінювати умови конкурсу та вносити зміни в порядок нагородження переможців, в тому числі відмовити в участі без пояснення причин.

ЯК БУДУТЬ ВИЗНАЧАТИСЯ 30 ГОЛОВНИХ ПЕРЕМОЖЦІВ?

Організаторами конкурсу передбачено 30 призових місць, по 10 на комікси, малюнки та вірші. Переможці робіт будуть нагороджені пам’ятними подарунками від БФ «Майбутнє Херсонщини». Крім того, відібрані роботи увійдуть у друковані видання та будуть розповсюджені для використання по навчальним та виховним закладам, бібліотечним фондам м.Херсона і області.Результати конкурсу будуть опубліковані на сторінці БФ «Майбутнє Херсонщини» 10 жовтня о 18:00. Усім переможцям відбору будуть надіслані листи з інформацією про те, де відбудеться нагородження. КОМІКСИ ТА МАЛЮНКИ: 1. Роботи мають бути намальовані на вертикально розміщеному аркуші паперу/полотні А4 або А3 формату; 2. Тематика всіх робіт має розповідати історії про поліцейських, їх службу, правила громадської, особистої безпеки, безпеку дорожнього руху. Історії можуть бути веселі (наприклад, у коміксах), сумні, повчальні, але не мають паплюжити честь і гідність поліцейських, чи будь-яких третіх осіб. 3. Малювати можна будь-чим і у будь-якому стилі, жодних обмежень; 4. Після того, як малюнок/комікс готовий, його необхідно відсканувати або сфотографувати (при денному природному освітленні і таким чином, щоб у кадрі не було видно поверхні на якій зроблене фото і жодних інших об’єктів). Параметри фото: JPEG, розмір фотознімка у мм – не менше 152х203; 300dpi; 5. Далі файл малюнка/комікса, прикріплений до повідомлення, потрібно надіслати на нашу електронну скриньку majbutne.kherson@gmail.com 6. Намальовану роботу можна надсилати Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім.Дніпрової Чайки , але це не є обов’язковою умовою. Головне надіслати роботу в електронному вигляді та з хорошою якістю. Якщо ви не впевнені у якості цифрового фото, краще передайте малюнок, а ми його самостійно переведемо в електронний формат. ВІРШІ: 7. Вірші приймаються в електронному вигляді. Розмір та стиль написання – довільний. Головне, притримуватися тематики конкурсу. У темі електронного листа обов’язково потрібно вказати КОНКУРС_ІМ’Я У самому листі слід зазначити: – ім’я та прізвище дитини; – вік; – населений пункт у якому конкурсант проживає; – назву і номер закладу, в якому навчається/відвідує; – номер телефону одного з батьків; – назву малюнка;

ЯК ДІЗНАТИСЯ, ЧИ ОРГАНІЗАТОРИ ПРОЕКТУ ОТРИМАЛИ ЛИСТ З УСІЄЮ НЕОБХІДНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ?

Протягом двох днів після надсилання листа ви повинні отримати на свою поштову скриньку зворотне повідомлення від нас, у якому ми підтвердимо отримання вашого листа. Якщо протягом двох днів ви неотримали відповіді, тоді перешліть повідомлення ще раз або зверніться до нашої онлайн служби підтримки, яка функціонує в мережі Facebook: достатньо написати повідомлення на сторінку https://www.facebook.com/Majbutne.Kherson/ Викладіть суть свого запитання чи коментаря та залиште номер телефону. Протягом 24 годин ми вийдемо з вами на зв’язок.

УВАГА! З прикріпленим файлом малюнка/комікса/вірша та інформацією про учасника конкурсу тим же листом на електронну скриньку потрібно надіслати скан або фото копію дозволу від одного з батьків використовувати (публікувати в мережі, друкувати копії тощо) роботу конкурсанта (своєї дитини) для реалізації програмних цілей проекту. Форма дозволу довільна. Проте, як приклад можна використати такий зразок тексту: «Я, Дмитро Херсонський, підтримую участь своєї доньки Олени Херсонської у творчому конкурсі «поліцейських» коміксів/малюнків/віршів від БО «БФ «Майбутнє Херсонщини» і дозволяю використання її роботи в рамках реалізації програмних цілей проекту «Моя Безпечна Дорога Додому». У кінці необхідно поставити дату, ініціали та підпис. Надаючи згоду на участь Дитини у Конкурсі батьки/опікуни (або інший законний представник) підтверджують, що: – надають безумовну та беззаперечну згоду без обмеження часу та на фотографування і знімання на відео дитини та/або наданої роботи, а також на розміщення роботи Дитини в друкованих виданнях та в засобах масової інформації тощо, її публічного показу, відтворення та розповсюдження, з метою поширення інформації про конкурс та безоплатно передає право власності на роботу Фонду; – надаючи дозвіл на використання роботи своєї дитини у заходах в рамках конкурсу, батьки підтверджують, що конкурсна робота справді створювалася власноруч їхньою дитиною; – у повному обсязі ознайомилися з правилами проведення Конкурсу, приймають всі його умови без зауважень та заперечень;

– дають згоду на обробку та зберігання персональних даних дитини згідно положень Закону України «Про захист персональних даних» та визнає їх такими, що отримані з відкритих джерел./ Конкурс проводиться у партнерстві з Патрульною поліцією Херсонської області та Херсонською обласною бібліотекою для дітей ім.Дніпрової Чайки та фінансується за підтримки Police Training Assistance Project – PTAP, Agriteam Canada Consulting Ltd.

http://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2018/09/konkurs-policiya.pdf

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment