Цільові профілактичні заходи «Мігрант» на Херсонщині

На Херсонщині, з метою запобігання та протидії нелегальній міграції, а також іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері, притягнення порушників до відповідальності, у період з 26 жовтня по 24 грудня 2017 року проведено цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант».

Працівниками міграційної служби, спільно зі співробітниками Національної поліції області,  Херсонського та Бердянського прикордонних загонів, працівниками Служби безпеки здійснено контроль за виконанням іноземцями та особами без громадянства ( далі – ОБГ )  міграційного законодавства України.

З метою виявлення осіб, які незаконно перебувають на території України, спеціалістами ретельно перевірено місця значного скупчення іноземних громадян:  вокзали та автостанції , продуктові та речові ринки, торгові майданчики, навчальні заклади, гуртожитки та готелі .

За результатами перевірок на Херсонщині  виявлено 95 нелегальних мігрантів. Відносно 92 порушників прийнято рішення про їх примусове повернення в країну походження та стосовно 2 іноземців, громадян Узбекистану та Азербайджану – про примусове видворення з України.

Скорочено строк перебування на території України 3 громадянам, прийнято 1 рішення про добровільне повернення з території України та 9 рішень про заборону в’їзду іноземцям на територію нашої держави.

Серед  порушників міграційного законодавства – громадяни Російської Федерації, Вірменії, Азербайджану, Узбекистану та ін.

Загалом складено 283 адміністративний протокол, накладено штрафів на суму понад 140 тисяч гривень.

Наразі активно продовжується робота по протидії незаконній міграції в області та вживаються можливі заходи боротьби з нелегальними мігрантами згідно із законодавством.

 

УДМС України в Херсонській області

 

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment