Стоп корупція

26 липня 2019 року на нараді-навчанні з керівниками структурних

підрозділів районної державної адміністрації та її апарату розглянуто питання про участь громадськості в заходах щодо запобігання корупції відповідно до статті 21 Закону України «Про запобігання корупції».

Корупція в Україні є однією з проблем, які потребують невідкладного розв’язання. Вона становить значну загрозу демократії, реалізації принципу верховенства права, соціальному прогресу, національній безпеці, становленні громадянського суспільства. Тому пріоритетним напрямом державної антикорупційної політики має стати створення атмосфери громадянського неприйняття корупції.

До присутніх на нараді-навчанні доведено, що статтею 21 Закону України «Про запобігання корупції», передбачено участь громадян, громадських організацій у заходах щодо запобігання, виявлення і протидії корупції. За громадськістю закріплено право брати участь у виявленні фактів правопорушень, повідомляти про вчинені корупційні правопорушення, запитувати та одержувати від органів державної влади та органів місцевого самоврядування інформацію про запобігання та протидії корупції. Таким громадянам не може бути відмовлено в наданні доступу до інформації.

Особи, які надають допомогу у виявленні корупційних діянь, перебувають під захистом держави.

Щоб подолати корупцію, важливо знати не тільки те, де вона існує, але й причини, що породжують її. І однією з причин є терпимість громадян до проявів корупції, а також особиста лояльність до посадовців та примирення з беззаконням. Користуйтеся законними правами повсякчас і всюди.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment