Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

joomla

ппппп3У районі в 2017 році було проведено оздоровчо-відпочинкові заходи, завдяки яким на базі загальноосвітніх навчальних закладів району організовано  роботу 18 пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням, де послугами відпочинку скористалися – 958 дітей ( 2016 рік - 865 дітей ), із них 739 дітей пільгових категорій ( 2016 рік 289 дітей ).

Діти в пришкільних таборах відпочинку буди забезпечені збалансованим харчуванням за рахунок коштів місцевих бюджетів сільських, селищних рад та батьківської плати. Для повноцінного відпочинку та всебічного виховання підростаючого покоління у всіх таборах розроблені плани виховної роботи, культурно-мистецьких, фізкультурно-спортивних, екскурсійно-туристичних, розважальних програм, масових заходів тощо. Протягом відпочинкової зміни в пришкільних таборах  проводилися  екскурсії та походи.

SAM 2789За рахунок коштів районного бюджету сільських, селищних рад придбано 157 путівок (2016 рік – 75 путівок) до оздоровчих закладів області. 

На оздоровчу кампанію в 2017 році витрачено коштів з районного бюджету та сільських, селищних рад на загальну суму 911,3 тис. грн., на відпочинкову кампанію – 272,8 тис. грн., на оздоровлення – 638,5 тис. грн., в тому числі батьківська плата – 290,4 тис. грн.

Коштом районного бюджету 23 дитини військовослужбовців – учасників антитерористичної  операції, а також дітей військових, які проходили службу в зоні АТО та дітей з  територій, що були окуповані відправлено до оздоровчих закладах Херсонської області.


В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації створена персоніфікована база даних дітей пільгових категорій  (61 дитина). З початку року направлено на оздоровлення до державних підприємств України «Український дитячий центр «Молода гвардія» та «Міжнародний дитячий центр «Артек» 15 дітей пільгових категорій (виділено 13 безкоштовних путівок та 2 з 20 % оплатою їх вартості).

ппппп7 ппппп31 image-0-02-05-1e0cd066ef2b2b52d4e587c34339ca2ee3546f33a07e80fb6aa5641d1532a537-V

Також з початку цього року через систему охорони здоров’я  оздоровлено 56 дітей в санаторіях державного та місцевого значення.

Загалом послугами  відпочинку в районі з початку року охоплено – 2231 дитина шкільного віку, із них 1567 дітей пільгових категорій, оздоровлення   911 дітей, із них 265 дітей пільгових категорій.

Здорове дитинство - це національне багатство країни. Від цього залежить здоров'я наступних поколінь. Для збереження і зміцнення здоров'я величезне значення має активний відпочинок та оздоровлення дітей влітку

Організація оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року в районі здійснюється відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 04 вересня 2008 р. № 375-VI (зі змінами), на виконання розпорядження  голови обласної державної адміністрації від 27 березня 2017 року № 190 «Про оздоровлення та відпочинок дітей влітку   2016 року і підготовку до оздоровчого сезону 2017 року».

В установленому законодавством порядку в районі утворено 4 об’єднані територіальні громади: Чаплинська, Асканія-Нова, Хрестівська, Присиваська (Григорівська). У зв’язку з цим прийнято відповідні програми по Чаплинській та Асканія-Нова селищних радах, Григорівській та Хрестівській сільських радах.

З метою охоплення дітей пільгових категорій, які не увійшли до складу об’єднаних територіальних громад та проживають у селах Преображенка та Хлібодарівка вносяться необхідні зміни до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей влітку на період 2016-2020 років.

На базі загальноосвітніх навчальних закладів району в 2017 році   організовано  роботу 18 пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням. Працювало 5 мовних літніх таборів, 6  національно-патріотичних, 8   традиційних таборів.

У пришкільних таборах відпочило  – 958 дітей ( 2016 рік - 865 дітей), із них 739 дітей пільгових категорій ( 2016 рік 289 дітей).

Діти в пришкільних таборах відпочинку буди забезпечені збалансованим харчуванням за рахунок коштів місцевих бюджетів сільських, селищних рад та батьківської плати. Для повноцінного відпочинку та всебічного виховання підростаючого покоління у всіх таборах розроблені плани виховної роботи, культурно-мистецьких, фізкультурно-спортивних, екскурсійно-туристичних, розважальних програм, масових заходів тощо. Протягом відпочинкової зміни в пришкільних таборах  проводилися  екскурсії та походи.

За рахунок коштів районного бюджету сільських, селищних рад придбано 157 путівок (2016 рік – 75 путівок) до оздоровчих закладів області. 

На оздоровлення дітей в позаміських дитячих оздоровчих закладах в 2017 році витрачено коштів з районного бюджету сільських, селищних рад на загальну суму 427,5 тис. грн., на відпочинкову кампанію – 193,4 тис. грн..; позабюджетних коштів на оздоровлення – 179,4 тис. грн., на відпочинок – 79,4 тис. грн.

Чаплинською селищною радою було додатково виділено 42 тис. грн. на придбання 20 путівок на забезпечення відпочинку дітей військовослужбовців – учасників антитерористичної  операції, батьки яких загинули в зоні проведення антитерористичної операції захищаючи незалежність України, а також дітей військових, які проходили службу в зоні АТО та дітей з  територій, що були окуповані. Хрестівською сільською радою виділені кошти у сумі 23,85 тис. грн. на придбання  9 путівок на відпочинок для дітей даної категорії. Асканія-Нова селищною радою виділила 21,0 тис. грн. для придбання  8 путівок. Коштом районного бюджету  23 дитини військовослужбовців – учасників антитерористичної  операції, а також дітей військових, які проходили службу в зоні АТО та дітей з  територій, що були окуповані відправлено до оздоровчих закладах Херсонської області, придбано путівок на  загальну суму 52,85 тис. грн.

В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації створена персоніфікована база даних дітей пільгових категорій  (61 дитина), які направляються на оздоровлення до державних підприємств України «Український дитячий центр «Молода гвардія» та «Міжнародний дитячий центр «Артек».                         З початку року району виділено 13 безкоштовних путівок та 2 з 20 % оплатою їх вартості.

 Також з початку цього року через систему охорони здоров’я  оздоровлено 56 дітей в санаторіях державного та місцевого значення.

Загалом послугами  відпочинку в районі з початку року охоплено – 2231 дитина шкільного віку, із них 1567 дітей пільгових категорій, оздоровлення   911 дітей, із них 265 дітей пільгових категорій.

У січні-липні 2017р. у порівнянні з відповідним періодом минулого року кількість домогосподарств, які звернулися за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, збільшилась на 66,1%. Із загальної кількості домогосподарств, які звернулися за субсидіями, 71,1% склали міські жителі.

У січні- липні 2017р. 147,9 тис. домогосподарств призначено субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, з них у міських поселеннях – 99,4 тис. домогосподарств, у сільській місцевості – 48,5 тис. домогосподарств. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість домогосподарств, яким призначено субсидії, збільшилась на 50,3%.

Подробнее...

Слайд63Організація оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року в районі здійснюється відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 04 вересня 2008 р. № 375-VI (зі змінами), на виконання розпорядження  голови обласної державної адміністрації від 27 березня 2017 року № 190 «Про оздоровлення та відпочинок дітей влітку   2016 року і підготовку до оздоровчого сезону 2017 року».

В установленому законодавством порядку в районі утворено 4 об’єднані територіальні громади: Чаплинська, Асканія-Нова, Хрестівська, Присиваська (Григорівська). У зв’язку з цим прийнято відповідні програми по Чаплинській та Асканія-Нова селищних радах, Григорівській та Хрестівській сільських радах.

З метою охоплення дітей пільгових категорій, які не увійшли до складу об’єднаних територіальних громад та проживають у селах Преображенка та Хлібодарівка вносяться необхідні зміни до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей влітку на період 2016-2020 років.

Детальніше...

1444300538 photos overall 0075 subsid zapit-vidpov1 травня набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України  від     26 квітня 2017 року № 300 «Про  внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою внесено зміни, зокрема, до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року  № 848 (далі - Положення).

            Відповідно до абзацу одинадцятого пункту 14 Положення  після закінчення строку отримання субсидії структурні підрозділи  з питань соціального захисту населення самостійно здійснюють розрахунок субсидії на наступний період  для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді.

При цьому у разі наявності простроченої понад  два місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних  послуг   субсидія на наступний строк не призначається, про що структурний підрозділ з питань соціального захисту  населення інформує особу.

Детальніше...

chto-luchshe-vybratПоложенням про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 (зі змінами)  визначено умови призначення та порядок надання громадянам   щомісячної   адресної   безготівкової   субсидії  для відшкодування   витрат   на   оплату  управління  багатоквартирним будинком,   користування  житлом  або  його  утримання  та комунальних послуг (водо-,    газопостачання,  водовідведення, електроенергія, вивезення  побутового сміття та рідких нечистот).

Детальніше...

30d4669a7af210096a7fe6ddb67fea71 XLЗгідно з вимогами Закону України “Про звернення громадян”, з початку року до управління надійшло 59 звернень (2016 рік - 108 звернень), з них:

- письмово від громадян 3 звернення (2016 рік - 19 звернень);

- на особистому прийомі прийнято 6 осіб (2016 рік – 6 осіб);

- згідно графіка, на виїзному прийомі громадян за місцем проживання  звернулось – 7 осіб  (2016 рік – 8 осіб);

- звернулось на «гарячу лінію» та урядову телефонну лінію –   43 звернення (2016 рік –75 осіб1дної особи).

Еще статьи...
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Лічільник відвідувань


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні466
mod_vvisit_counterВчора581
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1047
mod_vvisit_counterНа минулому тижні4788
mod_vvisit_counterУ цьому місяці16749
mod_vvisit_counterУ минулому місяці15258
mod_vvisit_counterВсього189563

За останні 20 хвилин: 8
Ваш IP: 54.198.165.74
,
Зараз: 2017-09-26 16:31

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.