Служба в справах дітей районної державної адміністрації інформує:

01 липня 2020 року завершився термін перебування дітей, які залишилися без піклування батьків, в сім’ї патронатного вихователя Тетяни Говорун. Діти перебували в патронатній родині з січня поточного року внаслідок їх вилучення із умов, що загрожували їх життю та здоров’ю. Сьогодні дітей влаштовано під опіку рідної бабусі, яка здійснюватиме виховання, догляд та їх утримання.

Сім’я патронатного вихователя – альтернатива державним та комунальним закладам тимчасового утримання дітей. Завдяки сім’ї патронатного вихователя за останні два роки вдалося досягнути наступних результатів: 9 дітей перебували на тимчасовому вихованні в патронатній родині, з них троє дітей було повернуто в біологічну родину після соціальної реабілітації батька, четверо дітей – влаштовані в прийомні сім’ї та двоє – під опіку.

Зважаючи на позитивний досвід функціонування патронатної сім’ї, в районі необхідно утворити не менше, ніж по одній патронатній сім’ї на кожну об’єднану територіальну громаду. У зв’язку з цим запрошуємо небайдужих громадян, які мають бажання та можливість здійснювати тимчасовий догляд за дітьми, які залишилися без піклування батьків або перебувають в умовах, що загрожують їх життю та здоров’ю, до служби у справах дітей Чаплинської районної державної адміністрації для отримання більш повної інформації.

Служба в справах дітей

районної державної адміністрації

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment