Служба у справах дітей районної державної адміністрації повідомляє

Служба у справах дітей районної державної адміністрації повідомляє

Служба у справах дітей районної державної адміністрації повідомляє, що за даними статистики в Чаплинському районі проживає 7862 дітей віком від народження до 18 років. Станом на 08 серпня 2019 року на обліку служби у справах дітей перебуває 50 дітей-сиріт та 70 дітей, позбавлених батьківського піклування (всього – 120 дітей), які влаштовані: під опіку, піклування – 68 дітей, в прийомні сім’ї – 19 дітей, в дитячі будинки сімейного типу – 25 дітей, під опіку держави – 8 дітей (2 дітей-інвалідів в інтернатному закладі, 4 дітей в КЗ ХОР «Херсонський обласний Будинок дитини», 1 дитина в КЗ ХОР «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей», 1 дитина в училищі).

Протягом 2019 року 7 батьків позбавлено батьківських прав відносно 14 дітей. За минулий період взято на первинний облік 12 дітей, які набули статусу дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, з них влаштовано: під опіку, піклування –7 дітей, в прийомну сім’ю – 1 дитину, в «Херсонський обласний Будинок дитини» – 2 дітей, в «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» – 1 дитину, з патронатної родини в прийомну сім’ю влаштовано1 дитину, знято з обліку по досягненню повноліття 11 дітей, 3 дітей повернено в біологічну родину.

В районі функціонує 11 прийомних сімей, в яких виховується 27 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 4 особи з їх числа, проживає 47 сімей опікунів, піклувальників, які виховують 71 дитину-сироту та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Служба у справах дітей проводила профілактичну роботу із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах. З метою обстеження умов проживання дітей у вказаних сім’ях, здійснено 18 виїздів в населені пункти району, обстежено 62 сім’ї, в яких проживає 102 дитини. За результатами рейдів за неналежне виконання батьківських обов’язків до відповідальності за ст.184 ч.1 КУпАП притягнуто 21 батьків, 49 батьків було попереджено про відповідальність за неналежне виховання своїх дітей, про відповідальність за допущення вчинення правопорушень попереджено 6 дітей.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment