Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

joomla

    191059  Постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року № 148, затверджено Порядок створення та діяльності сім’ї  патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя. Вказаним Порядком визначається механізм створення та організація діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в такій сім’ї. Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя в період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками, складних життєвих обставин. Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками або законним представниками, надання їй або її сім’ї послуг, спрямованих на повернення дитини у сім’ю. Кандидатом у патронатні вихователі може бути будь-який громадянин України, який подає до соціального закладу, за місцем проживання наступні документи:

Детальніше...

sem ya

АНАЛІТИЧНИЙ ЗВІТ

про стан роботи зі зверненнями громадян, які надійшли до служби у справах дітей районної державної адміністрації за  2016 рік у порівнянні з 2015 роком

          В роботі зі зверненнями громадян служба у справах дітей районної державної адміністрації керується наступними нормативно-правовими актами: Законом України від 02 жовтня 1996 року «Про звернення громадян»; Указом Президента України від 07.02.2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»; Інструкцією з діловодства в апараті Чаплинської районної державної адміністрації, затвердженою розпорядженням голови районної державної адміністрації від 08 лютого 2012 року № 49; Класифікатором звернень громадян, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 858; іншими нормативно-правовими актами.  

Детальніше...

  sem ya    Постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року № 148, затверджено Порядок створення та діяльності сім’ї  патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя. Вказаним Порядком визначається механізм створення та організація діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в такій сім’ї. Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя в період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками, складних життєвих обставин. Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками або законним представниками, надання їй або її сім’ї послуг, спрямованих на повернення дитини у сім’ю. Кандидатом у патронатні вихователі може бути будь-який громадянин України, який подає до соціального закладу, за місцем проживання наступні документи:

Детальніше...

news 20170111 103649 1484131009Сучасний світ вже неможливо уявити без Інтернету, знайомство з всесвітньою мережею у багатьох починається з досить раннього віку. Найпопулярніше захоплення на сьогоднішній день -соціальні мережі. Практично всі молоді люди, діти, їхні батьки і навіть бабусі й дідусі мають свої сторінки в тій чи іншійсоціальній мережі.

Не володіти комп'ютерною грамотою в наш час, - все одно, що в минулому столітті не вміти читати. У сучасному світі Інтернет пропонує безмежні можливості для творчого розвитку. Величезна кількість розвиваючих ігор, навчальних програм, за допомогою яких можна навчитися малювати, знімати і монтувати кіно, вивчити іноземну мову, прочитати будь-яку книжку, послухати музику відвідати будь-який музей, в Інтернеті можна отримати відповіді практично на всі питання. Можна спілкуватися з друзями з інших міст і країн і знаходити нових за інтересами. Соціальні мережі допомагають знайомитися, знаходити друзів, обговорювати новини і події.

Детальніше...

 

thumbnail-20111103104450nЗа даними статистики в Чаплинському районі проживає 7892 дітей віком від народження до 18 років. Станом на 01 липня 2016 року на обліку в службі у справах дітей перебувало 33 дітей-сиріт та 106 дітей, позбавлених батьківського піклування (всього – 139 дітей), які перебувають: під опікою, піклуванням – 74 дітей, в прийомних сім’ях – 28 дітей, в дитячих будинках сімейного типу – 25 дітей,  під опікою держави – 11 дітей, тимчасове влаштування – 1 дитина.

Подробнее...

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Лічільник відвідувань


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні150
mod_vvisit_counterВчора668
mod_vvisit_counterНа цьому тижні3013
mod_vvisit_counterНа минулому тижні4954
mod_vvisit_counterУ цьому місяці9820
mod_vvisit_counterУ минулому місяці28294
mod_vvisit_counterВсього167376

За останні 20 хвилин: 12
Ваш IP: 54.225.38.53
,
Зараз: 2017-08-18 07:11

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.