Щодо реєстрації в освітній події

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку, в рамках ініціативи ЄС EU 4 Business, за підтримки ДУ «Офіс з просування експорту України» та Мінекономрозвитку запрошують українські компанії, зацікавлені у виході на ринок Держави Ізраїль до участі в безкоштовному освітньому практикумі «Угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем»: торговельно-економічні можливості для українських експортерів». Практикум відбудеться 09 квітня 2019 року з 10:00 до 16:00 у м. Києві та транслюватиметься онлайн для компаній в регіонах.

Основна мета заходу – ознайомити українські компанії з торговельними можливостями та перевагами, які вони отримують від вступу в силу Угоди про вільну торгівлю з Ізраїлем; визначити пріоритетні експортні сектори для експорту до Ізраїлю, а також ознайомити учасників з торговельно-економічною ситуацією в Ізраїлі, бар’єрами, експортними ризиками та досвідом українських експортерів у виході на ізраїльський ринок.

Взяти участь у події (особисто та онлайн) зможуть зацікавлені компанії та організації, які до 04 квітня 2019 року заповнять реєстраційну форму (за посиланнями нижче) та отримають підтвердження участі від організаторів.

Реєстрація відкрита до 04 квітня включно за посиланням:

Для особистої участі на заході в м. Київ: https://goo.gl/crvAqH
Для участі онлайн у форматі вебінару (посилання на трансляцію буде надіслано зареєстрованим учасникам у день заходу): https://goo.gl/uFKCun

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment