Щодо програми підтримки секторальної політики

У рамках виконання Угоди між Урядом України та Європейською Комісію про фінансування «Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України» передбачено проведення конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку.

Заявником проєкту може бути місцевий орган виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, агенції регіонального розвитку, утворені відповідно до Закону України «Про засади державної регіональної політики».

Проєкти у рамках «Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України» будуть прийматися через онлайн-платформу (https://sectoral.minregion.gov.ua/) у електронній формі та повинні бути оформлені відповідно до вимог, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 17 липня 2019 року №164 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0890-19).

Орієнтовний термін початку прийому заявок – 01 квітня 2020 року (оголошення буде розміщено на офіційному сайті Міністерства розвитку громад та територій України).

Враховуючи викладене пропонуємо розпочати роботу щодо підготовки проєктів, які будуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС.

У разі виникнення питань щодо участі у конкурсі необхідно звертатись до Департаменту розвитку економіки обласної державної адміністрації за тел.: (0552) 26-22-56, контактна особа – Анна Луценко.

Напрями_і_кошти

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment