Що потрібно знати промисловцям і підприємцям про екологічні стандарти ЄС

Український союз промисловців і підприємців (УСПП) приділяє велику увагу розвитку ділових зв’язків між Україною та Литвою. У 2013 році УСПП ініціював створення українсько- литовської та литовсько-української ділових рад. З 2015 року регулярно відбуваються двосторонні економічні форуми за участі президентів двох країн, конференції, чисельні заходи спільно з Конфедерацією промисловців Литви, іншими бізнес-організаціями за підтримки Посольства України в Литві та Посольства Литви в Україні. В рамках цієї діяльності 11 вересня 2017 року в м. Доброслав було проведено й конференцію «Впровадження сучасних технологій водовідведення та комплексного використання водних ресурсів».

Одним з результатів даної роботи є виділення у 2018 році Урядом Литви гранту через Центральне агентство управління проектами на підвищення конкурентоздатності малих і середніх підприємств України через дотримання екологічних норм ЄС.

За умовами цього гранту планується провести семінар «Що потрібно знати промисловцям і підприємцям про екологічні стандарти ЄС» в м. Херсон 13 червня 2018 року.

Проект програми заходу додається.

Запрошуємо Вас та зацікавлених представників області взяти участь та виступити під час заходу.

Більш детальна інформація за тел. +38 044 536 9642, ved3@uspp.org.ua

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment