Шановні жителі району !!!

Шановні жителі району !!!

22 червня починаючи з 2000 року щорічно, в Україні відзначається як День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

Ніхто не забутий! Ніщо не забуте! Так ми говоримо своїм дітям. Ми стали передавати це з покоління в покоління. Ми закріпили цю пам’ятну дату в наших серцях. Вона відмічена в наших національних календарях.

Починаючи з 4-х годин ранку 22 червня 1941 шквал крові, болю і смерті тривав кілька довгих років, одних із самих довгих років в житті тих, кому вдалося пережити весь цей жах на нашій землі. А багатьом не вдалося.

Кожен раз в цей День ми згадуємо. про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані іншими людьми.

Роки окупації з 10 вересня 1941 року по 31 жовтня 1943 року – це був жахливий період в житті мешканців Чаплинського району – фашисти вивезли з району на каторгу в Німеччину 1996 молодих людей, розстріляли ні в чому не винних 352 особи мирного населення, в тому числі дітей, нанесли збитки району біля 450 мільйонів рублів. В роки війни сини і дочки Чаплинського району хоробро і мужньо боролись з фашистами на всіх фронтах . Серед них більше 500 фронтовиків нагороджені бойовими орденами і медалями. Декілька тисяч чоловіків, жінок, підлітків Чаплинки і району в 1945 року були нагороджені медаллю «За доблесну працю».

На жаль сьогодні під час воєнних дій в ООС (АТО) на сході країни знову гинуть наші славні воїни та мирні мешканці Донбасу. Херсонщина. з початку проведення АТО, втратила багато мужніх синів, із них є представники Чаплинщини.

Шановні односельчани!

Нехай над нашою планетою завжди буде мирне небо, світить яскраве сонце, запанує спокій і злагода в Україні та якнайшвидше закінчиться МИРОМ збройне протистояння на сході країни.

З повагою

Голова районної

державної адміністрації       Володимир ГАЛИЦЬКИЙ

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment