Шановні жителі Чаплинського району!

28 червня- День Конституції України. День, який назавжди увійшов в новітню історію як момент остаточного правового оформлення нашої держави. У 1996 року відбулася справді значима історична подія, була прийнята нова Конституція України – перша Конституція незалежної української держави.

Конституційні традиції, притаманні нашій державі з давніх-давен. Саме український народ першим у Європі створив конституцію, яка відома під назвою «Конституція Пилипа Орлика» .

Сучасна Конституція – це документ, який поєднує традиційний світогляд українців, прагнення та бачення народу в геополітичному масштабі. Тож нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої країни.
Бажаю Вам міцного здоров’я та творчого натхнення, мудрості і далекоглядності, успіхів у праці та нових звершень. Оптимізму Вам та віри у щасливу долю України ! Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї. Зі святом вас!

З повагою

Голова районної

державної адміністрації                 Володимир ГАЛИЦЬКИЙ

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment