Шановні жителі Чаплинського району‼️

Понад 5 тижнів Україна знаходиться на карантині через світову пандемію коронавірусної інфекції COVID-19. Ми разом пережили дні, коли допускалося можливе скупчення людей, це Великодні свята і поминальні дні. Порушень карантинних обмежень не виникало, дякуючи Вашій відповідальності та свідомості. Добре несли службу представники Нацполіції, ДСНС, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, за що вдячний їм. Дякую нашим медичним працівникам, які сьогодні сумлінно працюють та ретельно перевіряють населення груп ризику на виявлення хвороби. Представникам медичної галузі в умовах пандемії, найважче – існує ризик, тому прошу поважати роботу медиків і з розумінням ставитися до їхніх рекомендацій і вимог, в жодному разі не нехтувати порадами лікарів.

Потрохи проходить страх, паніка, які охопили суспільство на початку пандемії. Зараз нас охоплює бажання скоріше пережити цю біду. Частина населення все ще перебуває вдома, частина, дотримуючись обмежень, при певних умовах працює та веде діяльність. Уряд працює над пом’якшенням деяких заборон, надіюсь незабаром карантині обмеження закінчаться і ми будемо жити і трудитися у звичному режимі.

Але, не послаблюйте свою пильність і увагу до хвороби. Поки що в регіонах України кожного, дня кількість недужих на коронавірусну інфекцію збільшується. Херсонщина, на щастя, належить до регіонів із найменшою кількістю хворих на COVID-19. В Чаплинському районі раніше зафіксовано 1 випадок захворювання, людина одужала. На самоізоляції на сьогоднішній день знаходиться 27 осіб. За даними Центру громадського здоров’я, станом на 28 квітня в Україні 9410 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 239 летальних, 992 пацієнти одужали. Зокрема, хворобу підтверджено у 639 дітей та 1 843 медиків. За добу зафіксовано 401 новий випадок.

Знову ж таки, закликаю всіх мешканців району й надалі дотримуватися карантинних обмежень на встановлений період, Стежте за своїм здоров’ям, Виваженими діями та обдуманими вчинками ми разом наблизимо закінчення карантину.

Бережіть себе та будьте здорові !

З повагою

Голова районної

державної адміністрації                                                                            Володимир ГАЛИЦЬКИЙ

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment