Шановні мешканці Чаплинського району !

Наближаються світлі Пасхальні дні і одне із найвеличніших християнських свят – Світле Христове Воскресіння.

З нагоди великого свята Великодня, прийміть мої найкращі вітання і побажанням Божого благословення, здоров’я, миру і добробуту!

Цьoгoрічні cвяткoві Великодні дні будуть проходити у незвичнoму для українців фoрматі. На жаль, під час світової пандемії та надзвичайнoї cитуації в країні, під час коронавірусної недуги,. ми всі повинні керуватися певними oбмеженнями, реально оцінюючи загрозу нашому життю і життю наших близьких.

З вірою в Господа і сподіванням на кращі часи, не забуваймо про свою безпеку та безпеку своїх рідних. Наші помисли повинні бути світлими, а дії розумними та виваженими.

Насамперед, бережіть себе і свої родини. Сердечно бажаю, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжував Вас і Вашу родину, додавав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ, для процвітання нашої рідної України.

Нехай Великодні свята несуть радість у Ваші домівки а Господь допоможе пережити негаразди. Святкуймо Великдень дома. Міцного всім здоров“я та Великоднього благословення!

З повагою

Голова Чаплинської районної державної адміністрації

Володимир ГАЛИЦЬКИЙ

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment