Шановні мешканці Чаплинського району!

Згідно з розпорядженням голови Чаплинської районної державної адміністрації від 29.05.2019 №124 визначено телефонний номер «гарячої лінії» голови районної державної адміністрації. Гаряча лінія приймає усні звернення громадян до Чаплинської районної державної адміністрації за допомогою засобів телефонного зв’язку. Роботу гарячої лінії забезпечує відділ з питань діловодства, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату районної державної адміністрації.

Усні звернення громадян, які подані за допомогою засобів телефонного зв’язку, розглядаються згідно з вимогами Закону України «Про звернення громадян». На них надається письмова відповідь у встановлений законом термін.

Нагадуємо, що згідно з вимогами законодавства, при поданні звернення обов’язково вказуються: прізвище, ім’я, по-батькові заявника, адреса та зміст звернення. Анонімні звернення (без зазначення ПІБ та адреси), а також звернення, в яких відсутній зміст (опис конкретної проблеми, яка підлягає вирішенню), розгляду не підлягають.

Телефон «гарячої лінії»: 2-10-95

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment