ШАНОВНІ ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ та ПОСАДОВІ ОСОБИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії держаного управління при Президентові України здійснює набір  на навчання за денною, вечірньою, заочною (дистанційною) формою для підготовки фахівців освітнього ступеня магістра за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування” галузі знань “Публічне управління та адміністрування” згідно ПОЛОЖЕННЯ про прийом слухачів до Національної академії державного управління при Президентові України, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2013 р. № 255.

Для зручності абітурієнтів з Херсонської області 6-7 червня 2019 року заплановано виїзд робочої групи приймальної комісії ОРІДУ НАДУ при Президентові України до м. Херсон з метою прийому оригіналів та копій документів, а також проведення вступних випробувань.

Усіх бажаючих державних службовців органів виконавчої влади та посадових осіб органів місцевого самоврядування Чаплинського району запрошуємо отримати другу вищу освіту за спеціальністю 281”Публічне управління та адміністрування”.

З інформацією про умови вступу можна ознайомитися на сайті інституту www.oridu.odessa.ua та за телефонами 048 705-97-11, 705-97-12, 705-97-13 (м.Одеса), 2-14-01(смт Чаплинка, Тетяна Кодинська)”

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment