Шановна громадо Чаплинського району!

В черговий раз звертаюся до Вас із проханням витримувати всі законодавчі вимоги та санітарно – гігієнічні норми, які встановленні на період карантину щодо попередження виникненню і розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19.

Наближаються Великодні свята, а з ними і християнські поминальні дні. Цьогоріч планується закриття кладовищ для відвідування громадянами та проведення поминальних відправ у період з 20 квітня по 03 травня 2020 року, крім обрядів поховань із дотриманням заходів особистої безпеки та за наявності засобів захисту. Будуть проводитися чергування представників Національної поліції біля кладовищ та реагування ними на випадки порушень, а також вжиття заходів з припинення руху транспорту до кладовищ, крім вантажних автомобілів, спецтехніки та транспорту, задіяного в обрядах поховання.

Попрошу Вас свідомо оцінити обставини, які склалися. З метою недопущення виникнення та розповсюдження коронавірусної інфекції прошу не порушувати рекомендації, вимоги та карантинні обмеження, а також встановлені законодавчі норми.

Бережіть себе та свої родини. Не наражайте їх на небезпеку. Доброго всім здоров’я.

З повагою

Голова районної

державної адміністрації                                                                                              Володимир ГАЛИЦЬКИЙ

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment