Шановна громадо Чаплинського району!

Хочу подякувати Вам за розуміння і дотримання обмежувальних заходів у зв’язку із запобіганням поширенню COVID-19 під час святкування Великодня! Дякую районним відділенням служб Національної поліції та ДСНС України, державним службовцям, представникам органів місцевого самоврядування, які допомагали в дотриманні карантинних вимог та забезпечували громадський порядок.

Наближаються традиційні післявеликодні поминальні дні. Розумію і поважаю українські традиції, але сьогодні встановлені певні заборони, які зокрема, стосуються і поминальних днів. Згідно розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків НС у Чаплинському районі виконавчим комітетам сільських селищних рад рекомендовано закриття на підпорядкованій території кладовищ для відвідування громадянами та проведення поминальних відправ у період з 20 квітня по 03 травня 2020 року.

Рішеннями комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сільських селищних рад встановлені відповідні терміни закриття кладовищ по кожній раді окремо. Інформація висвітлена на офіційних вебсайтах і сторінках рад в соціальних мережах. Кладовища Чаплинського району по 03 травня 2020 року будуть закриті, крім обрядів поховань з дотриманням заходів особистої безпеки та за наявності засобів захисту

Буде здійснюватися патрулювання представниками Національної поліції району. Правильно оцінюйте ситуацію. Ми всі на варті нашої з Вами безпеки.

Велике прохання до громадян – не порушуйте нормативні законодавчі акти на період карантину, зокрема, у поминальний час. Це дозволить зберегти здоров’я і життя Ваше і Ваших близьких. Відкладіть відвідування кладовищ на безпечний термін.

Бережімо себе! Будьмо здорові та самовідповідальні і це неодмінно пришвидшить закінчення карантину!

З повагою

Голова Чаплинської

районної державної

адміністрації                                                               Володимир ГАЛИЦЬКИЙ

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment