Семінар «ГОСТИННІ ГРОМАДИ – УСПІШНА ХЕРСОНЩИНА»

Кафедра готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Херсонського державного університету за підтримки Управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації організовує та запрошує до участі у семінарі «ГОСТИННІ ГРОМАДИ – УСПІШНА ХЕРСОНЩИНА», який відбудеться 18 березня 2020 року об 11:00 на базі Херсонського державного університету (м. Херсон, вул. Університетська, 27, коворкінг-центр).

Пропонуємо взяти участь у даному заході та долучитись до обговорення таких тем:

Тема 1. Вектори розвитку Вектори розвитку туристичної Херсонщини.

Тема 2. Розробка стратегій розвитку та інновацій підприємств готельноресторанного бізнесу ОТГ, проведення маркетингових досліджень конкурентного середовища, створення інтерактивних карт готельно-ресторанних підприємств області.

Тема 3. Мобілізаційний потенціал туристично-екскурсійних проектів у розвитку місцевих громад. Тема 4. Крафтові продукти харчування та адаптація їх до системи управління якістю НАССР, побудована за принципом «від лану до столу».

Тема 5. Музейний простір як засіб самопрезентації туристичних територій.

Реєстрація за посиланням до 13 березня включно обов’язкова https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf1TcW9cFwigiaFxuXghOEwTEpeiryA187wS02TRFSc83xDA/viewform?usp=pp_url.

За додатковою інформацією можна звернутись за тел. (0552) 49 55 70

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment