Розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості розглянули під час загальноукраїнського селектора

Сьогодні, 05 листопада, заступник голови облдержадміністрації Олександр Адамчик взяв участь у всеукраїнській селекторній нараді, яка відбулася під керівництвом Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка. Зокрема, на нараді розглядали питання виконання завдання передбачених заходів з розвитку системи охорони здоров’я в сільській місцевості.

Зазначимо, що Постановою Кабінету Міністрів України на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості у 2017 році Херсонщині було виділено 124959,2 тис.грн.

У 2018 році на зазначені цілі з державного бюджету передбачено 31239,8 тис.грн,  загальний обсяг субвенції області становить 156199,0 тис.грн.

На сьогодні сформовано перелік проектів будівництва комунальних закладів охорони здоров`я, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів вказаної субвенції, який затверджено наказом Мінрегіону України від 07 вересня 2018 року № 234.

До переліку включено 25 першочергових проектів загальною потребою в коштах 146400,0 тис.грн, з яких:

– 131760,0 тис.грн – державний бюджет (кошти субвенції);

– 14640,0 тис.грн – співфінансування (кошти місцевих бюджетів).

Для виготовлення проектної документації на будівництво сільських амбулаторій з проектними організаціями укладено 21 договір, чотири проекти в стадії завершення оформлення земельних ділянок.

На даний час проектну документацію по 14 проектам надано до філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Херсонській області для проведення експертизи.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment