Розпочався новий цикл підготовки підрозділів територіальної оборони

В рамках підготовки підрозділів територіальної оборони 21 квітня  2018 року на території Чаплинського районувідбулися одноденні збори підрозділу територіальної оборони району. Дякую усім, хто знайшов час для поїздки на одноденні збори в Чаплинці.
Величезну роботу провели працівники Чаплинського РВК, які належним чином підготували навчальні місця та облаштували полігон, провели організаційну та методичну роботу. Результат – навчання пройшли швидко і злагоджено.
Особлива подяка особовому складу та командирам підрозділів ВМС ЗСУ, які дислокуються в нашому районі та забезпечили проведення навчань. Професіоналізм та бойовий досвід цих підрозділів, їх інструкторського складу дозволили провести захід на ДУЖЕ високому професійному рівні. Таких цікавих лекцій та консультацій про техніку та озброєння давно вже не доводилось чути.
Практики тактичної медицини слухали і наші місцеві медики, думаю це буде їм не зайвим.
Дякуємо хлопці за вашу службу!
Тішить що на заклик долучатись до оборони країни відгукнулись УСІ органи місцевого самоврядування, групи з Преображенки та Хлібодарівки особисто очолювали сільські голови. Хлібодарівку представляли практично усі працівники виконкому – жінки. Вони знайшли сили вийти на полігон після Дня благоустрою де напередодні гарненько попрацювали. За що їм окрема подяка.
Відчувається, що люди вже готові до більш серйозних навчань, стрілецька зброя для більшості з них вже є чимось дивним, а досить добре освоєною. Надіюсь це врахують при плануванні наступних зборів-навчань.

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment