Робочий візит відвідали представники Комітету Верховної Ради України

11 лютого 2020 року Центр надання адміністративних послуг Чаплинської селищної ради з робочим візитом відвідали представники Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Участь у відвідуванні закладу взяли члени Комітету на чолі з головою Дмитром Лубінцем, народним депутататом Мустафою Джемілєвим, Постійним Представником Президента України в АР Крим Антоном Кориневичем, головою обласної державної адміністрації Юрієм Гусєвим, головою Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим, Постійною представницею ПРООН в Україні Дафіною Герчевою. Шановних гостей зустріли голова районної державної адміністрації – Володимир Галицький, Чаплинський селищний голова, Олексій Фаустов.

Керівник ЦНАПу Олександр Шульга ознайомив делегацію з роботою закладу, його створенням та порядком надання адмінпослуг.

До уваги присутніх огляд рецепсії: засобів зв’язку, електронної черги, дитячого куточка, інформаційних стендів. Далі знайомство із облаштуванням кабінету послуг ДМС — демонстрація обладнання та принципів роботи. Поспілкувалися з відвідувачами та працівниками Центру. Голова обласної державної адміністрації наголосив, що Чаплинський ЦНАП — це заклад, який допомагає отримувати адмінпослуги, якісно, та в установлені терміни, як жителям Херсонської області , так і тим, хто проживає на тимчасово окупованій території Криму.

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment