Робоча зустріч із представниками ТОВ “Сивашенергопром” та POWERCHINA Syvash Wind Power Project in Ukraine” відбулася у Григорівській сільській раді.

30 липня 2019 року в Григорівській сільській раді відбулася чергова робоча зустріч з представниками ТОВ «Сивашенергопром» та POWERCHІNA Syvash Wind Power Project in Ukraine. Мета зустрічі – обговорення поточної діяльності впровадження проекту по будівництву вітрової електростанції та блок “питання-відповіді”. У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Бурейко, голова районної ради Володимир Бериславський, Григорівській сільський голова, Сергій Кліщевський, представники ТОВ «Сивашенергопром», мешканці населених пунктів Присиваської ОТГ.

Директор ТОВ «Сивашенергопром», Андрій Немченко, представив громадськості Програму корпоративної соціальної відповідальності (КВС) ТОВ «Сивашенергопром» та зупинився на пріоритетних напрямках діяльності з реалізації Програми. Серед намічених напрямків:

– підтримка освітніх програм і програм розвитку особистості, професійна орієнтація, покращення доступу до освіти та забезпечення доступу до освіти для соціально вразливих груп населення;

-підтримка сектору охорони здоров’я з метою створення нових можливостей для громади у сфері доступу до високоякісних медичних послуг;

– інвестиції в інфраструктуру водопостачання ;

створення тимчасових та постійних можливостей для працевлаштування на етапах будівництва та експлуатації вітрових електростанцій.

Андрій Немченко зазначив, що ТОВ «Сивашенергопром» будує вітрову електростанцію, потужність якої на початковому етапі становитиме 125 МВт (з подальшим збільшенням потужності до 250 МВт). Проект стане суттєвим внеском у розвиток сектору відновлюваної енергетики України. Окрім вкладу в стале енергетичне майбутнє країни, ТОВ «Сивашенергопром» визнає необхідність участі в житті Григорівської сільської ради та Чаплинської селищної ради, на території яких буде розміщуватися ВЕС.

З поданням пропозицій щодо отримання фінансування за Програмою КВС можуть звертатися представники місцевих органів влади, недержавні організації, які займаються суспільною діяльністю на території громад, комунальні підприємства у сфері освіти, охорони здоров’я та соціальної інфраструктури органів місцевого самоврядування.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment