Реалізація державної політики з питань управління персоналом

Про діяльність  Чаплинської районної державної адміністрації  з реалізації основних положень Закону України  «Про державну службу»  в  2017 році

Реалізація державної політики з питань управління персоналом здійснювалась районною державною адміністрацією відповідно до законодавчих та нормативно – правових актів Президента України, Кабінету Міністрів України, Національного агентства України з питань державної служби та  затвердженого плану роботи на 2017 рік.

Питання реалізації основних положень Закону України «Про державну службу» та  інших  нормативно-правових актів  щодо   вступу на державну службу та її  службової кар’єри, заохочення, дисципліни і матеріальної відповідальності державних службовців, дотримання вимог службового розпорядку  та антикорупційного законодавства розглянуто  на 2 колегіях районної державної адміністрації, 9 нарадах-навчаннях з державними службовцями, 6 нарадах – навчаннях  з відповідальними особами за ведення  роботи з питань управління персоналом в структурних підрозділах районної державної адміністрації. В цих заходах взяли участь  923 державних службовця.

Приведено кількість посад державної служби категорії «А» і «Б»  до вимог дотримання співвідношення в органі державної влади не більше третини  штатної чисельності, 7 структурним підрозділам районної державної адміністрації  надано  статус юридичних осіб публічного права.

В структурі органу виконавчої влади налічується  88 штатних  одиниць, із них  84 державні службовці, фактично працює 70, із них  10 магістрів державного управління, 24 молоді спеціалісти.

Службою управління персоналом забезпечено  виконання  процедури  щодо прийняття на державну службу  (11 осіб), звільнення з посад (13 осіб) державних службовців районної державної адміністрації, присвоєння їм рангів,  заохочення, притягнення до дисциплінарної відповідальності та надання відпусток. Видано  202 розпорядження голови районної державної адміністрації із них: 39 – з особового складу працівників, 115 – з надання відпусток та 48 – з основної діяльності служби.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня                   2016 року № 246 «Про Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» оголошено  16 конкурсів, проведено   14 засідань конкурсної комісії, визначено 5 переможців, яких   призначено на посади державної служби.

Забезпечено роботу дисциплінарної комісії районної державної адміністрації, до 1 особи застосовано вплив дисциплінарного стягнення.

Проведено заходи з отримання послуг електронного цифрового підпису в Акредитованому центрі сертифікації ключів органів юстиції та розміщення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції  електронних декларацій  державними службовцями станом на 01 квітня                    2017 року.

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» на 2 державних службовців започатковано перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, відповідні інформації розміщено на сайті районної державної адміністрації.

Здійснено ряд заходів щодо усунення недоліків, які виявлені за результатами планової виїзної перевірки Чаплинської районної державної адміністрації з  05 по 18 вересня 2017 року робочою групою Міжрегіонального  управління  національного агентства України з питань державної служби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, Автономній республіці Крим та м. Севастополі.

Постійна увага приділяється підвищенню освітнього та кваліфікаційного  рівня державних службовців. Згідно затвердженого графіка підвищення кваліфікації державних службовців  у звітному періоді пройшли  навчання, як за професійними програмами так і за програмами короткотермінових семінарів                   28 осіб, із  них 10 – з питань антикорупційного законодавства.

Дієвою формою самоосвіти для державних службовців є проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». У конкурсі за номінацією «Кращий спеціаліст», прийняли участь 3 державні службовці, переможець конкурсу пройшла навчання за програмою тематичного короткострокового  семінару в рамках ІІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу, виборола ІІ призове місце та отримала  диплом лауреата конкурсу на республіканському рівні.

З метою заохочення окремих працівників та колективів підприємств, установ, організацій до  державних та професійних свят,  забезпечено підготовку матеріалів до  нагородження  відзнакою голови Херсонської обласної державної адміністрації на 11 осіб в тому числі 2 державних службовців, до відзнаки голови районної державної адміністрації – 56 осіб із них  6 державних службовців.

Здійснювались заходи щодо документального оформлення оплати праці державних службовців в частині складання табелю обліку робочого часу, присвоєно чергові ранги  5  особам  та 1 позачерговий,  встановлено надбавки за вислугу років 70 особам.

Відповідно до розпоряджень голови обласної державної адміністрації від 25 жовтня 2017 року № 797 та від 04 грудня 2017 року № 915 граничну  чисельність працівників  районної державної адміністрації зменшено на                          5 штатних одиниць.

Виконано вимоги постанов Кабінету Міністрів України  від 17 червня               2015 року № 413  щодо надання звітності про прийняття працівників на роботу, надано 9 звітів та наказу  Міністерства соціальної політики України від                     31 травня 2013 року и № 316 щодо попиту на робочу силу –  11 звітів.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment