Районна державна адміністрація повідомляє;

За результатами наради щодо екологічної ситуації, яка склалася із-за шкідливих хімічних викидів заводу «Титанові інвестиції» , яку провів голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, в смт Каланчак, представниками районної державної адміністрації, Чаплинської селищної ради, Григорівської сільської ради, районної лікарні. проведено зустрічі з громадськістю сіл Григорівка та Першокостянтинівка Чаплинського району.

З метою упередження небажаних наслідків за фактами забруднення шкідливими речовинами атмосферного повітря внаслідок діяльності заводу «Титанові інвестиції»  та з ціллю профілактики захворювань запропоновано відвезення дітей вищезгаданих населених пунктів до оздоровчих таборів Скадовського району. Діти із 2-х населених пунктів Чаплинського і 5 -ти населених пунктів Каланчацького району зможуть відпочити і оздоровитися та території Скадовщини. Станом на 08 вересня 2018 року в районі відправлено 20 чоловік. Діти у супроводі медичних працівників та дорослих.

Наразі приводу для хвилювань і занепокоєння немає. Екологічними службами постійно здійснюється контроль повітря, Природа токсичних викидів вивчається відповідними службами. Ситуація під контролем служб із надзвичаних ситуацій, медицини та всіх рівнів державної влади.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment