Публічний звіт голови Чаплинської райдержадміністрації за підсумками роботи за 2018 рік

01 березня 2019 року у Чаплинському культурно-мистецькому центрі, головою районної державної адміністрації Олександром Бурейком проведено публічне звітування за підсумками роботи у 2018 році.

У публічному звіті голови райдержадміністрації висвітлено організаційно-кадрові питання роботи районної державної адміністрації, питання районного бюджету та фінансів, сільського господарства, містобудування, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури, гуманітарної сфери, тощо.

Олександр Альбертович детально зупинився на питаннях соціального захисту, охорони здоров’я, обороноздатності району, дав оцінку суспільно-політичній ситуації в районі та господарському комплексу у минулому році. Вже третій рік поспіль Чаплинський район посідає перше місце у загальному рейтингу сільських районів області.

До обговорення долучилися представники органів місцевого самоврядування, різних сфер діяльності району, громадськість.

Присутніх в залі цікавили питання роботи медичних закладів району, стан дорожньої інфраструктури. Даючи відповідь на поставлені запитання, очільник району поінформував присутніх про діючі в районі Програми, які стосуються медичної, соціальної та житлово-комунальної сфер, Програми дають можливість: отримати пільгові кредити на ремонт, реконструкцію та придбання житла; отримати матеріальну допомогу на лікування; створюють умови для отримання молоддю освіти по спеціальностях, яких потребують громади.

Наостанок, голова районної державної адміністрації подякував працівникам райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності і всім жителям району за спільну роботу направлену на розвиток району та окремих громад і галузей.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment