Психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції

Відповідно до змін у законодавстві психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції здійснюється згідно «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 497  від 12 липня 2017 року (зі змінами) (далі – Порядок).

Відповідно до Порядку послуги з психологічної реабілітації можуть отримати: учасники бойових дій, інваліди війни, учасники війни, які отримали статус за участь в АТО.

Для проходження психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції звертається до районного органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою, складеною в довільній формі,  до якої додаються:

1. Копія посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни;

2. Копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.

Бюджетні кошти спрямовуються регіональним органам з питань соціального захисту населення, які перераховують такі кошти до районних органів соціального захисту населення для відшкодування вартості:

– надання послуг із психологічної реабілітації;

– проживання та харчування під час надання послуг із психологічної реабілітації в умовах стаціонару;

– витрат на оплату проїзду до суб’єктів, що надають послуги із психологічної реабілітації та назад, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 р. № 528.

Районний орган соціального захисту населення реєструє таку заяву та приймає рішення щодо укладення договору про надання послуг із психологічної реабілітації із суб’єктом надання послуг, якого обрав учасник антитерористичної операції.

Управління соціального захисту населення, суб’єкт надання послуг та учасник антитерористичної операції укладають договір про надання послуг із психологічної реабілітації у трьох примірниках (по одному для кожної сторони).

Усі примірники договору про надання послуг із психологічної реабілітації, підписані керівником районного органу соціального захисту населення та учасником антитерористичної операції і скріплені печаткою передаються учаснику антитерористичної операції для подальшої передачі суб’єкту надання послуг.

За більш детальною інформацією, просимо звертатися до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації за адресою: смт. Чаплинка, вул. Грушевського, 44, кабінет № 2. Телефон для довідок (05538)2-18-93.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment