Привітали заслуженого працівника сільського господарства України, ветерана праці Ніколаєнка А.Ф. із 80-річчям

13 березня 2018 року керівники  району  та  представники Хрестівської  сільської  ради  мали  честь  привітати із 80 – річчям з Дня народження Заслуженого працівника сільського господарства України, ветерана праці, жителя села Новонаталівки  –   Ніколаєнка Анатолія Федоровича. Теплі, щирі  слова подяки  із  побажаннями  міцного здоров’я звучали  в  адрес  іменинника від керівництва району і присутніх на церемонії привітання. Спільна Почесна грамота голів районної державної адміністрації та районної ради  вручена Анатолію Федоровичу за багаторічну, сумлінну працю  на  благо України.

Довідково:

Ніколаєнко Анатолій Федорович народився 13 березня 1938 року у      селі Новонаталівка Чаплинського району Херсонської області.

Після закінчення сільськогосподарського училища працював у сусідньому  колгоспі «Таврія» трактористом,  далі  служба  В  Армії  і знову робота  механізатором в рідному колгоспі «Росія». Починаючи  з 1970 і  поспіль 33 роки працював на посаді начальника механізованого загону  в селі Новонаталівка.

За час роботи нагороджений двома Орденами Трудового Червоного прапора, двома Орденами Леніна та срібною медаллю за досягнуті успіхи в розвитку народного господарства. У 1987 році Ніколаєнку А.Ф. присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці та вручено золоту медаль «Серп і Молот» за видатні заслуги в отримані високих врожаїв та додаткового валового збору при обробітку зернових культур та інтенсивності технологій.

Ніколаєнко А.Ф. у 1989 році був обраний народним депутатом СРСР, а у 1998 році Указом президії Верховної  ради України за вагомі досягнення в праці та високий професіоналізм отримав почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України». За сумлінну працю неодноразово нагороджувався подяками та почесними грамотами керівництва обласного  та  районного  рівнів.

На даний час знаходиться на заслуженому відпочинку, займається приватною садибою, виховує онуків і ніколи не відмовляє у мудрих порадах сільгоспвиробникам району.

 

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment