Провели засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

31 березня 2021 року під головуванням Володимира Галицького, голови районної державної адміністрації, відбулося засідання Чаплинської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій На порядку денному наступні питання: про оцінку епідемічної ситуації в громадах та надання пально-мастильних матеріалів КНП «Чаплинська лікарня» Чаплинської селищної ради із місцевого резерву для виконання заходів, спрямованих на попередження надзвичайної ситуації, пов’язаної із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID — 19.

В обговоренні вищезазначеного взяли участь представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, медичної галузі району, нацполіції. Про епідемічну ситуацію щодо поширення захворюваності на COVID-19, інформувала присутніх головний лікар Чаплинської лікарні – Наталія Козаченко.

У прийнятих рішеннях поставлені чіткі завдання керівництву громад та місцевому відділенню поліції щодо  посилення роботи COVID-патрулів із залученням працівників нацполіції та безумовне дотримання карантинних вимог. Всі рішення будуть доведені до виконавців.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment