Проведено засідання робочої групи з питань контролю за дотриманням сільгосптоваровиробниками вимог природоохоронного законодавства.

В Асканія-Нова селищній раді, під головуванням Володимира Галицького, голови райдержадміністрації проведено засідання робочої групи з питань контролю за дотриманням сільгосптоваровиробниками вимог природоохоронного законодавства. На порядок денний поставлено питання стосовно ситуації, що склалася на території Асканія-Нова селищної ради у зв’язку із загибеллю птахів на території біосферного заповідника “Асканія-Нова” ім. Ф.Е. Фальц-Фейна, в тому числі червонокнижних. Своє бачення ситуації пояснив директор біосферного заповідника “Асканія-Нова” ім. Ф.Е. Фальц-Фейна — Віктор Гавриленко, звертаючи увагу присутніх на нехтування сільгосптоваровиробниками проведення привентивних заходів по боротьбі із шкідниками полів та масове застосування хімічних засобів проти них із порушенням правил застосування, що і призвело до масової загибелі птахів.

Прийнято ряд рішень, які стосуються представників органів місцевого самоврядування, керівників сільгосппідприємств, місцевого відділу поліції та представників Головного управління Держпродспоживслужби. Рішення будуть доведені до виконавців.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment