Проведено засідання координаційної ради органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

14  лютого 2018  року в приміщенні Чаплинської  районної  державної  відбулось засідання координаційної  ради органів виконавчої влади та  місцевого самоврядування, в якій взяли участь голови Чаплинської  районної  державної  адміністрації Олександр Бурейко, Чаплинської районної ради – Володимир Бериславський, голови сільських, селищних рад району та представники районних служб.

Засідання розпочалось із розгляду стану виконання завдань визначених на попередньому засіданні. Жваво і  емоційно обговорювали проблемне і гостре питання – пасажирські  перевезення пільгових категорій населення в районі.                                   У сільських, селищних  голів, з цього приводу, були різні думки і пропозиції. Керівникам органів місцевого самоврядування, вкотре запропоновано визначитись з умовами та алгоритмом здійснення компенсацій перевізникам.

Про підготовку до призову громадян України на строкову військову службу весною 2018 року та про районну програму територіальної оборони на 2018 рік інформували присутніх т.в.о. військового комісара Чаплинського районного військового комісаріату Геннадій Куць та головний спеціаліст відділу   юридичної, мобілізаційної роботи  та  взаємодії  з правоохоронними  органами, Володимир Буснюк.  Звернуто увагу  присутніх  на найважливіші заходи, які потрібно  здійснити райвійськкомату спільно із представниками  органів місцевого самоврядування  та виконавчої влади   в  процесі  проходження  весняного  призову громадян. Розглянуто низку заходів по  облаштуванню, спорядженню, обмундируванню та  проведенню навчання особового складу підрозділів територіальної оборони.

Начальник Чаплинського  міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, Любов Андрєєва винесла на обговорення питання затвердження Програм запобігання та ліквідації африканської чуми свиней, високопатогенного грипу птиці та інших заразних хвороб тварин на території Чаплинського району на 2018 рік. Сільським,  селищним  головам наголошено  на безпосередню участь органів  місцевого  самоврядування у забезпеченні здійснення протиепізоотичних заходів та ветеринарного благополуччя  в населених пунктах району.

Керівником Держпродспоживслужби особливу  увагу приділено питанню організації харчування дітей в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах. Володимир Бериславський, голова районної  ради  зазначив що для підвищення опору дитячого організму до захворювань, для нормального росту і розвитку дітей, які виховуються у шкільних та дошкільних навчальних закладах  повинен витримуватися раціональний режим харчування, який включатиме молочні  і кисломолочні  продукти, що містять такий життєво-необхідний   елемент, як кальцій.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment