Проведено засідання колегії районної державної адміністрації

24 грудня 2019 року в райдержадміністрації, під головуванням Володимира Галицького, голови районної державної адміністрації проведено чергове засідання колегії райдержадміністрації.

Йшлося про стан виконання програм, а саме: районної програми розвитку архівної справи в Чаплинському районі на 2018-2019 роки; районної комплексної програми – створення умов для покращення медичних послуг жителям району на 2019-2020 роки; програми щодо запровадження матеріального стимулювання окремих колективів та громадян на 2019–2020 роки; програми розвитку інформаційного простору Чаплинського району на 2017-2020 роки. Виступаючі підвели підсумки виконання заходів по кожній із програм за рік, інформували присутніх про фінансування програм.

Очільник району привітав із Днем працівників архівних установ Тетяну Дорошенко, начальника архівного відділу районної державної адміністрації і в її особі весь колектив відділу та подякував присутнім керівникам підприємств, установ, організацій за співпрацю із районною державною адміністрацією.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment