Проведено робочу нараду із представниками релігійних громад району

18 березня 2020 року районній державній адміністрації проведено робочу нараду із представниками релігійних громад району . Обоворено питання щодо запобіжних дій задля попередження поширення коронавірусу в релігійних храмах району та серед вірян. Голова районної державної адміністрації, Володимир Галицький інформував присутніх священослужителів різних релігійних конфесій про важливість дотримання стандартних рекомендацій ВООЗ та МОЗ України для громадськості щодо зменшення впливу і передачі вірусу COVID-19, про заходи по зниженню ризику захворювання коронавірусом. Звернено увагу на вирішення питання щодо недопущення скупчення громадян в церковних храмах.

Спільно обговорено ряд рекомендацій виконавчої влади представникам духовенства при відвідуванні храмів вірянами на період карантину. Не оминули питання проведення антисептичних заходів, використання одноразового посуду, проведення при можливості богослужінь в режимі он – лайн тощо. Представники релігійних громад доповнювали рекомендації своїми пропозиціями. Зійшлися на беззаперечному виконанню вимог ВООЗ та на вжитті різного роду запобіжних дій задля попередження поширення коронавірусу при богослужіннях,

Керівник апарату районної державної адміністрації, Наталія Білоущенко порадила присутнім використовувати інформацію щодо протидії та попередження коронавірусу, яка висвітлюється на офіційному вебсайті районної державної адміністрації, сторінці в соціальній мережі Фейсбук для ознайомлення вірян. Представникам духовенства роздано рекомендаційні матеріали.

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment