Проведено нараду-навчання з секретарями сільських, селищних рад

27 червня 2018 року в Чаплинській районній державній адміністрації проведено нараду-навчання з секретарями сільських, селищних рад, у тому числі об’єднаних територіальних громад. Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Михайло Грабко поінформував присутніх про негативну ситуацію, що склалася з обліком поштових адрес органами місцевого самоврядування. Так було звернуто увагу на наявність різних будинків з однаковими поштовими адресами, відсутність уніфікації під час присвоєння поштових адрес. Присутніми було проведено аналіз рішень виконавчих комітетів сільських, селищних рад, якими присвоюються/змінюються поштові адреси об’єктам нерухомого майна та наслідки прийнятих рішень.

Присутні погодились з рекомендаціями наданими начальником відділу ведення Державного реєстру виборців:

– проведення інвентаризації об’єктів нерухомого майна;

– затвердження порядку присвоєння/зміни, анулювання поштових адрес об’єктам нерухомого майна;

– створення та ведення реєстру поштових адрес;

– необхідність прийняття рішень стосовно присвоєння поштових адрес новим об’єктам та зміну поштових адрес наявних об’єктів у зв’язку з впорядкуванням.

Також Михайло Грабко надав рекомендації, щодо складання тексту рішення:

1. Неухильно дотримуватись порядку присвоєння, зміни, ліквідації поштових адрес (дотримуватись однотипності).

2. Зміни прийняті рішенням необхідно відображати у реєстрі (переліку) поштових адрес.

3. У рішеннях повинні бути визначенні завдання для спеціалістів виконавчого комітету, громадян, фізичних та юридичних осіб (надавати витяг з рішення, встановлення інформаційних знаків, використання рішення….., приведення документів у відповідність).

4. Рішенні обов’язково необхідно оприлюднювати.

5. Рішення обов’язково необхідно доводити до відома зацікавлених служб району (служби які безпосередньо працюють з поштовими адресами БТІ, реєстраційна служба, архітектори, поштова служба, реєстр виборців, орган реєстрації місяця проживання, державна міграційна служба та інші).

6. У разі наявності раніше прийнятих рішень, що стосуються вказаних адрес, їх необхідно скасовувати, зупиняти дію, визнавати втрату чинності

7. Покладання контролю за виконанням прийнятого рішення.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment