Проведено нараду-навчання щодо виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»

19 жовтня 2018 року у кабінеті відділу економічного розвитку, торгівлі та туризму районної державної адміністрації відбулася нарада-навчання щодо виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» органами та посадовими особами в Чаплинському районі.

Нарада-навчання відбулося за участі представників органів місцевого самоврядування Чаплинської селищної ради, Григорівської, Хлібодарівської та Хрестівської сільських рад, відповідальних за підготовку регуляторних актів.

Під час наради-навчання було розглянуто поняття регуляторного акту; плани відстеження регуляторних актів.

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та туризму районної державної адміністрації Сергій Малюк наголосив, що відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» стаття 7 Регуляторні органи затверджують плани діяльності з підготовки ними проектів регуляторних актів на наступний календарний рік не пізніше 15 грудня поточного року.

Крім того, представники ОТГ отримали узагальнену інформацію щодо практики застосування законодавства з питань державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності; щодо типових рішень, що розробляються органами місцевого самоврядування, і типових помилок, яких вони припускаються під час розробки. Також Малюк С.Л. наголосив присутнім про необхідність наповнення офіційної інтернет сторінки рубриками:

  • планування регуляторної політики;

  • оприлюднення проектів регуляторних актів;

  • відстеження результативності;

  • реєстр діючих регуляторних актів;

  • відомості проздійснення регуляторної діяльності.

Наприкінці наради-навчання всім учасникам надано контакти представника Державної регуляторної служби у Херсонській області.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment