Проведено чергове засідання колегії Чаплинської районної державної адміністрації

27 грудня 2018 року відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням Олександра Бурейка, голови районної державної адміністрації, за участю голови районної ради Володимира Бериславського.

Про проект районного бюджету на 2019 рік та прогноз районного бюджету на 2020-2021 роки доповів присутнім начальник фінансового управління районної державної адміністрації Віктор Кобець. Віктор Олексійович детально зупинився на дохідній та видатковій частині бюджету та на надходженнях коштів, які плануються по Преображенській та Хлібодарівській сільських радах

Наталія Білоущенко, керівник апарату районної державної адміністрації поінформувала присутніх про забезпечення реалізації Закону України «Про державну службу» в районній державній адміністрації у другому півріччі 2018 року.

Серед інших розглянутих питань: проект змін до програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Чаплинському районі та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Чаплинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чаплинської районної ради Херсонської області на 2018-2021 роки та проект районної комплексної програми матеріально-технічного забезпечення призову, приписної кампанії, мобілізаційних заходів та заходів територіальної оборони на 2019 рік. Участь в обговорені питань взяли сільські голови. По кожному з питань винесені відповідні рішення.

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment