Проведення конкурсу здійснюється у відповідності до  Закону України “Про державну службу”

Проведення конкурсу здійснюється у відповідності

до  Закону України “Про державну службу”

Порядок проведення конкурсу на зайняття

посад державної служби

Необхідні документи

Копія паспорта громадянина України.

Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби (додаток 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 серпня 2017 року № 648).

Письмова заява, в якій повідомляється, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Копія (копії) документа (документів) про освіту.

Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою відповідно до постанови КМ України від 26 квітня 2017 року № 301.

Заповнена особова картка встановленого зразка відповідно до наказу Нацагенства України з питань державної служби від 05 серпня 2016 року № 156.

Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за попередній рік (шляхом заповнення на веб-сайті НАЗК) у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

В разі надання вищезазначених документів для участі в конкурсі особисто або поштовим звя’зком, заяви пишутся власноручно.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може надати додаткові документи з досвіду роботи, професійної компетентності та репутації (характеристики, научні публикації тощо).

Державні службовці районної державної адміністарції, в якій проводиться конкурс, бажаючі взяти участь у конкурсі, подають тільки заяву про участь в конкурсі і резюме.

Особа відповідно до якої проводилась перевірка, визначена Законом Украини “Про очищення влади” подає копію довідки про результати такої перевірки, завірену органом, який здійснював таку перевірку.

ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ

Заявники можуть подавати документи особисто або через поштовий звя’зок.
Важливо!

Документы, надані (надіслані) кандидатами до органу державної влади, яка проводить конкурс, не розглядаються у разі:

подання їх особисто в останній день строку після закінчення робочого часу;

надіслані поштою після закінчення строку подання;

надіслані поштою протягом установленого строку подання та надходження до державного органу менше ніж за три робочі дні до дати проведення конкурсу.

ДОКУМЕНТ ПРО ОСВІТУ

Для участі в конкурсі необхідно подати копію диплома магістра (спеціаліста) або бакалавра (молодшого бакалавра) и додатків до них.
Якщо іноземний документ про освіту:

Визнання іноземних документів про освіту здійснюється в особистому порядку.
Відповідну інформацію про подання документів для процедури визнання необхідно отримати в ГП “Інформаційно-іміджевий центр” Міністерства освіти і науки України

за адресою: вул. В. Черновола, 25, м. Киї, 01135

Тел .: 00380 44486 20 43, +00380 44 486 25 43

E-mail: centre@naric.in.ua

Свидоцтво про вільне володіння державною мовою

Видаєтся відповідно до  Порядку аттестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 № 301.

ДЕКЛАРАЦІЯ

Подання декларацій здійснюється онлайн, з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП), на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.
Декларація охоплює звітний рік (період с 01 січня по 31 грудня включно), попередньому року, в якому особа подала заяву на зайняття посади держаної служби (участь в конкурсі), якщо інше не передбачено законодавством, і містить інформацію станом на 31 грудня звітного року.

З детальною інформацією щодо процедури заповнення і подання декларації особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, а також раз’ясненнями про її складання можна ознайомитися на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції в розділі “Декларування” рубриці “Законодавство” підрубрики “Декларація”.

Электронний цифровий підпис

ЕЦП можна отримати в одному з акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК). У деяких АЦСК послуга отримання ЕЦП платна, та є безкоштовні варіанти, наприклад, у АЦСК ПАО КБ “ПриватБанк”. Для цього необхідно бути клієнтом цього банку і мати доступ до Приват 24.

Отримати ЕЦП можна в регіональному представництві Державної фіскальної служби України.

 

Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби http://zakon.rada.gov.ua/law/show/246-2016-%D0%BF , перелік тестових питань на знання законодавства – http://www.nads.gov.ua/page/perelik-testovyh-pytan, інтерактивний онлайн тренажер “Тестування на державну службу” https://test.gudsweb.org

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment