Проведення Конкурсу з визначення підприємства що здійснює функції робочого органу для організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів

26 березня 2018 року в Чаплинській районній державній адміністрації під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Наталії Білоущенко проведено засідання конкурсного комітету з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу для організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Чаплинського району (далі – Конкурсний комітет).

На засіданні Конкурсного комітету розглядалися питання про вибір на конкурсних засадах юридичної особи, яка спроможна забезпечувати належну підготовку матеріалів для проведення конкурсу з визначення перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, приймання документів на конкурс, перевірки достовірності одержаної від перевізника-претендента інформації, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником – переможцем конкурсу.

Заяву щодо участі в конкурсі надала тільки одна організація –    ДП «Херсонський комітет транспортної безпеки», м. Херсон.

Спільним рішенням визнано, що ДП «Херсонський комітет транспортної безпеки» відповідає конкурсним вимогам і має право брати участь у конкурсі.

Конкурсний комітет визнав надати право ДП «Херсонський комітет транспортної безпеки» здійснювати функції робочого органу на 3 (три) роки.

 

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment