Програма «Власний дім»

Співпраця Чаплинської районної державної адміністрації з Херсонським обласним Фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Пільгове кредитування жителів району Херсонським обласним Фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі (далі – Фонд) здійснюється з 1999 року. Чаплинський район став одним з перших учасників у реалізації Програми пільгового кредитування «Власний дім», яка спрямована на вирішення питань, що полягають в комплексному підвищенні ріня якості життягромадян у сільській місцевості та охоплює громадян різних вікових категорій і соціального статусу – молоді сім’ї, пенсіонери, молоді спеціалісти, багатодітні сім’ї.

 За період реалізації державної програми «Власний дім» (далі – Програма), в район залучено кредитних ресурсів для надання пільгових кредитів сільським мешканцям на добудову, придбання, газифікацію житла та розвиток особистих селянських господарств більше 53,0 млн. грн.

          Учасниками Програми стали більше 2 тис. сільських сімей.

          За допомогою кредитних коштів в районі газифіковано 10 сільських населених пунктів.

          За клопотаннями районної державної адміністрації та районної ради Фондом відпрацьовано питання щодо надання пільгових кредитів, а саме:

          – 278 сільських сімей придбали та реконструювали житлові будинки загальною площею більше 23,6 тис. м2;

          – 1870 сімей газифікували свої садиби;

          – 52 сім’ї отримали кредити на розвиток особистого сільського подвір’я, придбали 127 голів великої рогатої худоби та 2 одиниці сільгоспобладнання.

            У жовтні 2017 року в рамках Програми введено в експлуатацію  72-квартирний житловий будинок шляхом реконструкції незавершеної адміністративної будівлі райкому партії та райвиконкому в смт Чаплинка.

В наступному році Фондом продовжується реалізація Програми шляхом надання довгострокових пільгових кредитів мешканцям сіл та селищ під 3% річних та безвідсоткових кредитів учасникам АТО (на час військової служби в особливий період)  і багатодітним  сім’ям з терміном погашення до 20 років  за  наступними напрямками:

–  придбання індивідуального житла;

–  будівництво, добудова, реконструкція житла;

– водозабезпечення, опалення (електроопалення, встановлення твердопаливних котлів), газифікація житла зі спорудженням інженерних мереж;

– розвиток особистого сільського подвір’я (придбання великої рогатої худоби, сільськогосподарського обладнання).

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment