Програма «Власний дім»

Співпраця Чаплинської районної державної адміністрації з Херсонським обласним Фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Пільгове кредитування жителів району Херсонським обласним Фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі (далі – Фонд) здійснюється з 1999 року. Чаплинський район став одним з перших учасників у реалізації Програми пільгового кредитування «Власний дім», яка спрямована на вирішення питань, що полягають в комплексному підвищенні ріня якості життягромадян у сільській місцевості та охоплює громадян різних вікових категорій і соціального статусу – молоді сім’ї, пенсіонери, молоді спеціалісти, багатодітні сім’ї.

 За період реалізації державної програми «Власний дім» (далі – Програма), в район залучено кредитних ресурсів для надання пільгових кредитів сільським мешканцям на добудову, придбання, газифікацію житла та розвиток особистих селянських господарств більше 53,0 млн. грн.

          Учасниками Програми стали більше 2 тис. сільських сімей.

          За допомогою кредитних коштів в районі газифіковано 10 сільських населених пунктів.

          За клопотаннями районної державної адміністрації та районної ради Фондом відпрацьовано питання щодо надання пільгових кредитів, а саме:

          – 278 сільських сімей придбали та реконструювали житлові будинки загальною площею більше 23,6 тис. м2;

          – 1870 сімей газифікували свої садиби;

          – 52 сім’ї отримали кредити на розвиток особистого сільського подвір’я, придбали 127 голів великої рогатої худоби та 2 одиниці сільгоспобладнання.

            У жовтні 2017 року в рамках Програми введено в експлуатацію  72-квартирний житловий будинок шляхом реконструкції незавершеної адміністративної будівлі райкому партії та райвиконкому в смт Чаплинка.

В наступному році Фондом продовжується реалізація Програми шляхом надання довгострокових пільгових кредитів мешканцям сіл та селищ під 3% річних та безвідсоткових кредитів учасникам АТО (на час військової служби в особливий період)  і багатодітним  сім’ям з терміном погашення до 20 років  за  наступними напрямками:

–  придбання індивідуального житла;

–  будівництво, добудова, реконструкція житла;

– водозабезпечення, опалення (електроопалення, встановлення твердопаливних котлів), газифікація житла зі спорудженням інженерних мереж;

– розвиток особистого сільського подвір’я (придбання великої рогатої худоби, сільськогосподарського обладнання).

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment