Про запобігання низових пожеж

У зв’язку з відключеннями високовольтних ліній електропередачі через низові пожежі, які пов’язані з випалюванням стерні та післяжнивних залишків після збирання врожаю, в період 2008-2018 рр. неодноразово приводили до спричинення перерви в електропостачанні регіону.

Незважаючи на роботу, що проводиться, ймовірність відключень П/1 ЗЗОкВ через пожежі залишається високою. Землекористувачі часто ігнорують вимоги Закону України «Про енергетику», «Правил охорони електричних мереж», затверджених постановою КМ України від 04 березня 1997 року № 209.

З метою посилення нагляду за протипожежним станом охоронних зон високовольтних ліній електропередачі, попередження ушкоджень ПЛ під час жнив, що може привести до нещасних випадків з людьми, порушення електропостачання споживачів району прошу провести відповідну роботу:

категорично заборонити спалювання в охоронних зонах ПЛ ЗЗОкВ

стерні, післяжнивних залишків, очерету та бур’яну;

категорично заборонити наближення до проводів ПЛ техніки, механізмів, пристосувань, струменів води та хімічних реактивів на відстань менше 3,5 метрів;

за три доби до початку збирання зернових в охоронній зоні електропередачі попереджувати власника ПЛ за телефонами: (056) 404-37-73, 404-37-21, 404-37- 23;

– після збирання зернових культур під ПЛ протягом 2-х діб проводити оранку охоронних зон;

охоронна зона ПЛ встановлена по обидві сторони від крайніх проводів на відстані 30 метрів для ПЛ ЗЗОкВ.

Висловлюємо надію на розуміння та підтримку в даному питанні.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment