Про встановлення карантинних обмежень

13 травня 2019 року під головуванням голови районної державної адміністрації О. Бурейка, за участю членів Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.

На порядок денний винесено питання про встановлення захворювання на сказ їжака та затвердження Плану комплексних заходів по ліквідації та профілактиці сказу їжака на території с. Хрестівка Хрестівської сільської ради.

Завідувач відділу протиепізоотичної роботи профілактики, лікування незаразних хвороб тварин, контролю за показниками безпечності та якості об’єктів санітарних заходів Чаплинської районної державної лікарні ветеринарної медицини , Рула Р.А. довів до відома присутніх про епізоотичну ситуацію по сказу на території Херсонської області та Чаплинського району.

В обговоренні питання взяли участь всі присутні.

Відповідно до статті 48 Закону України «Про ветеринарну медицину», постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року № 1350, Інструкції «Про заходи щодо боротьби зі сказом тварин» від 15 березня 1994 року № 5, згідно експертного висновку Чаплинської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 13.05. 2019 року № 000265/1 п. м/1/19 та з метою недопущення розповсюдження на території інших населених пунктів Чаплинського району захворювання тварин на сказ, згідно Інструкції «Про заходи щодо боротьби зі сказом тварин» вирішили запровадити карантинні обмеження по захворюванню їжака на сказ на території с. Хрестівка, Хрестівської сільської ради.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment