Про участь у UITM – 25-му Ювілейному Міжнародному туристичному салоні «Україна»

03-05 жовтня 2018 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Україна) відбудеться UITM – 25-й Ювілейний міжнародний туристичний салон «Україна», організатором якого є виставкова компанія «Прем’єр Експо» та ІТЕ GROUP Plc (Великобританія).

Цього року на виставці UITM планується понад 120 туристичних компаній, туристичних операторів, національних і місцевих туристичних асоціацій та організацій, готелів, транспортних агенцій, страхових компаній представництв 25 країн світу.

З метою більш масштабної та ефективної популяризації гостинної України як привабливого та туристичного напрямку цього року на виставці UITM компанія «Прем’єр Експо» та Національна туристична організація України пропонують розширити експозицію України та об’єднати стенди міст та регіонів України в єдину експозицію UKRAINIAN HOSPITALY DAYS (Дні гостинності України).

Зважаючи на те, що Національною туристичною організацією України 2018 рік був визначений як рік гастрономічного туризму, представники бізнесу області (ресторани, кав’ярні, броварні, фермерські господарства тощо) також мають можливість презентувати та продавати локальні гастрономічні родзинки у спеціальних гастрономічних локаціях на території експозиції за пільговими умовами.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment