Про розробку органами місцевого самоврядування Програм по амброзії полинолистій

Амброзія полинолиста є одним з найнебезпечніших карантинних бур’янів. Проблема її розповсюдження набула глобального характеру — вона поширена на всіх континентах. Збільшуючись, вогнища цього бур’яну не тільки пригнічують розвиток сільськогосподарських культур, але й спричиняють алергійні захворювання людей у період цвітіння.

Тому ця проблема в наш час є актуальною, і боротьба з ліквідації амброзії полинолистої та інших карантинних рослин, підлягає загальній комплексній системі боротьбі з бур’янами в культурних посівах.

Система заходів, як складова частина загального агротехнічного комплексу прийомів по вирощуванню сільськогосподарських культур, передбачає застосування різних методів: карантинні, агротехнічні, механічні та хімічні заходи.

Вести боротьбу з цією злісною карантинною рослиною треба усім разом: екологічній службі, адміністративно-технічній інспекції, підприємствам, навчальним закладам, громадськості.

Ми живемо в третьому тисячолітті, прагнемо увійти до Європейської спільноти, тому маємо навести порядок у своїй оселі.

З метою визначення основних напрямків та шляхів вирішення проблеми розповсюдженості карантинних бур’янів органам місцевого самоврядування рекомендується розробити відповідні Програми та затвердити комплекс відповідних заходів боротьби з карантинними бур’янами на територіях сільських, селищних рад Чаплинського району.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment