Про розробку органами місцевого самоврядування Програм по амброзії полинолистій

Амброзія полинолиста є одним з найнебезпечніших карантинних бур’янів. Проблема її розповсюдження набула глобального характеру — вона поширена на всіх континентах. Збільшуючись, вогнища цього бур’яну не тільки пригнічують розвиток сільськогосподарських культур, але й спричиняють алергійні захворювання людей у період цвітіння.

Тому ця проблема в наш час є актуальною, і боротьба з ліквідації амброзії полинолистої та інших карантинних рослин, підлягає загальній комплексній системі боротьбі з бур’янами в культурних посівах.

Система заходів, як складова частина загального агротехнічного комплексу прийомів по вирощуванню сільськогосподарських культур, передбачає застосування різних методів: карантинні, агротехнічні, механічні та хімічні заходи.

Вести боротьбу з цією злісною карантинною рослиною треба усім разом: екологічній службі, адміністративно-технічній інспекції, підприємствам, навчальним закладам, громадськості.

Ми живемо в третьому тисячолітті, прагнемо увійти до Європейської спільноти, тому маємо навести порядок у своїй оселі.

З метою визначення основних напрямків та шляхів вирішення проблеми розповсюдженості карантинних бур’янів органам місцевого самоврядування рекомендується розробити відповідні Програми та затвердити комплекс відповідних заходів боротьби з карантинними бур’янами на територіях сільських, селищних рад Чаплинського району.

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment